reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nojo jak masz leżeć no to trzeba :-( najważniejsze są dzieci.
Madziawse7 u mnie też chłopiec przegonił dziewczynkę choć był mniejsZy przez 20tyg. Choć u nas dwa łożyska.
Stokrotka ja teraz przy drugiej ciąży poczułam bardzo mocno ruchy w 18 tyg.
 
reklama
Mogę na szczęście do wc i pod prysznic. Już mi dali 2 dawki sterydów i jakiś silby lek rozkurczowy. Trochę jak nacpana pi nim jestem ale dobrze mi... a lezalas w szpitalu te 6 tyg? Bo ja mam leżeć min 4 wytrzymać. Wg nich to 31 tydz. Waga porządną ale nie piwiedzieli jaka.

Tak, 4 tyg przelezalam w szpitalu. Prawie w 36tc wypuścili mnie do domu i po tygodniu wrocilam bo już wody odeszly. Tez mogłam do WC i pod prysznic. Naprawde było spoko w szpitalu. Mielismy fajny skład na sali, było wesoło i wszystkie się wspieralysmy. No, chociaż 3 tyg wytrzymaj do 34tc to już będzie ok. Czytaj książki, gazety, oglądaj zalegle seriale. Potem będziesz miała na to czas za jakies pare lat:-D
 
Madziawse moje tez siedza wysoko bo nawet normalnie siedziec nie moge, czuje ucisk z prawej strony pod zebrami. Moje niunki tez jednołozyskowe.

Ja ruchy poczułam kolo 20 tyg takie wyraźne juz takie tykanie :)

Nojo musisz byc dzielna :-) wszyscy trzymamy kciuki.
 
Leze na trakcie przedporodowym i co chwila zmieniają się wspollokatorki. Położyli mnie tu żebym nie patrzyła na poronienia i porody. Sala nowa jak w hotelu ale tv brak. Ja ruchy czułam juz w 15 tyg takie wyrazne ale dopiero od jakiegoś 27 odrozniam które kopie. Nie wiem czy pisałam ale jutro mi chyba pessar założą.
 
Już po wizycie.
Dzieci zdrowe. Jednak dziewczynka i chłopiec. Rozwijają się dobrze.
Ale skrócona szyjka do 2,9cm. Od poniedZiałku szpital, kroplówki na uspokojenie i sterydy na płuca. Więc prosZę o kciuki.
 
reklama
Annte zaciskam kciuki by było dobrze!!

Nojo za ciebie też &&&

Chyba znów zmiany w tabelce się szykują, ale to dopiero jutro. Dajcie znać na priv, której kolorki pozmieniać i pododawać bo wybaczcie, ale mogę zapomnieć.

Pozdrawiam!! :)
 
Do góry