reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A_nka moze rzeczywiście ja juz 27 tc, kiedyś tak liczylam, ale mój lekarz zawsze jakoś mi liczy tydzien do tylu, wiec juz sie tak przyzwyczaiłam :))
Wpadne na wrzesniowki, bedzie nam raźniej, chociaż ja nastawiam sie na sierpień :)))
 
reklama
Witam nowe mamusie na naszym forum :-) Marta ja jestem w podobnym tygodniu i w takiej samej ciąży jednokosmowkowej i dwuowodniowej... Co do suwaczka to musisz wejść w panel użytkownika na czerwonym pasku u góry potem edytuj sygnaturę po lewej i wklej ;-) ja miałam krwawienie w 7 tyg. 3 dni w szpitalu mnie przetrzymali i co śmieszne po trzech USG nikt się nie dopatrzył bliźniaków dopiero mój gin tydzień później :-))
 
Darunia, tak Ty zaczęłaś 35tc :tak:

Ineska ja też nastawiam sie na sierpień maks do 37tc będą mnie trzymać więc sierpień na bank ;-)

Ale i tak zapraszam, tam u nas zawszę dużo się dzieje, a dziewczyny pomocne i sympatyczne. Zresztą tak jak i tu ;-)
 
Marta witaj, ja w 14 tygodniu miałam silny krwotok przyczyna okazały się dwa krwiaki, na szczęście się wchlonely i krzywdy no zrobiły. Teraz leże pod kroplowka bo znów macica się stawia ale cóż jej się dziwić jak łącznie dźwiga juz 4,5 kg chłopa. Ale dzięki diecie cukrzycowo nisko tłuszczowej mam przynajmniej dobre jedzenie. Mam nadzieje, ze w poniedziałek zapadna jakieś decyzje, bo ile można czekac- jutro mija tydzień jak trafilam do szpitala, wiec zawsze o tydzień dłużej pidchodowane dzieciaczki.
 
Moja mama w DE odkupiła od kogoś dziewczynom dwie huśtawki fisher price za obie dała 80Euro.
Kupiła też wanienki, przytulanki i maty :)) oszalała...
 
Hihi ank_a ja tez tak mam ,tesciowa co chwilę cos wynajduje , ja jeszcze czekam z konkretnymi zakupami tak do sierpnia chyba ze jakieś ciuszki, ale to jak poznam płeć bo jeszcze nie wiem :-/
 
reklama
A_nka dobre ale się dziwię :-) u nas przy pierwszym teście oszaleli. Ciekawe jak będzie teraz.
Też mieliście bóle podbrzusza- tak jak na @? Ja się dziś wystraszylam.
 
Do góry