reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
dzięki za miłe przyjecie i wpis do tabelki :-) u nas na USG tydz temu ponad wyszlo ze prawdopodobnie też bedą dwie dziewczynki :-D Ja sie licze co prawda z tym ze jeszcze cosik moze sie tam pozmieniac ;-)
 
Ja strasznie chcialam miec parke ale okazalo sie ze to dwaj chlopcy bylo mi troszke smutno ale po kilku dniach juz sie przyzwyczailam ;) oczywiscie moj maz mega szczesliwy hehehe mamy jeszcze 3, 5 letnia coreczke Emilke tez bardzo chciala siostre ale jakos daje rade hehe choc w sklepach zawsze oglada malusie sukieneczki biedulka :) a macie w rodzinie blizniaki ? Bo zawszw mnie o to ludzie pytaja :)
 
Sarenka, dziękuję, że się odezwałam. Martwiłam się o Ciebie. Życzę dużo zdrowia dla Antosia. Wierzę, że Tymuś będzie czuwać nad braciszkiem :*

Aneczka, mnie także pytają czy w rodzinie były bliźniaki i zawsze się dziwią, bo nie było. Ale ja odpowiadam, że ktoś musi byc pierwszy.
 
Aneczka u mnie moja prababcia miała bliźniaki :-)

Więcej takowych delikwentów brak ;-)

Ale my "wpadliśmy" zaraz po odstawieniu Dominika od piersi i lekarka mówi, że w takich wypadkach zdarza się podwójna owulacja...



Dziewczyny, a ja w ogóle sie nie chwaliłam, ale w piątek skończyliśmy teorię :)

W poniedziałek mam egzamin i jak zdam to od środy jazdy :-D

A może się chwaliłam?? :confused:
 
Ostatnia edycja:
U mnie gdzies od babci byly blizniaki, siostra chyba z blizniakow a u mojego skolei dziadek z bliźniakow aczkolwiek oba przypadki dwujajowe. Czytalam gdzies ze dziedziczy sie dwujajowe i raczej ze strony kobiety...
 
reklama
Ja w lipcu odstawilam tabletki po dosc dlugim czasie we wrzesniu zaszlam w ciaze ale niestety poronilam po 5 tyg I stwierdzilismy ze damy sobie spokoj na jakis czas a tu w listopadzie okazalo sie ze jest ciaza :)I w 6 tyg na usg zobaczylismy dwa pecherzyki :) bylam mega w szoku nie zapomne jak trzesly mi sie nogi az nie moglam sama zejsc z fotela hehehe
 
Do góry