reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

dziewczyny , keeplovin byla oszustka. jej profil oraz dwa pozostale jakie miala zostaly zablokowane przez admina. wszystkie jej historie byly zmyslone i zdjecia kradla z internetu. na watku sierpien 2014 jest wszystko opisane...

zycze spokojnej ciazy :)
 
reklama
Wow ludzie to mają wyobraźnie mi to nawet by nie przyszło do głowy coś takiego wymyślić
Anulfka widzę że u Ciebie już 25 tydzień super !!!
A ja ciągle (na szczęście w 3-paku ) choć co drugi dzień jeżdżę do szpitala na usg i sprawdzają mi przepływy narazie wszystko jest w porządku więc maluchy nadal w brzusiu , ciśnienie dobre tylko pojawiło sie białko w moczu ,może uda mi się dotrwać do w miarę bezpiecznego terminu :)
Dziewczyny mam do was pytanie odnośnie wózka macie już coś na oku lub ktoś zakupił ? może któraś z mam mi poradzi i podpowie czy warto kupować wózki 3w1 mam prawdziwy dylemat
 
Marczitka - ty masz dokladnie ten termin co ja, ale rozumiem, ze juz dni Ci zostaly jak co dwa dni jezdzisz? Mi to chyba jeszcze daleko bo szyjka dluga i zamknieta, zadnych oznak, ale w nocy to juz spac normalnie nie moge:(i teraz mysle ze wyspie sie tak dobrze dopiero za kilka lat...:)
 
Katherine - mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko dobrze. Bardzo trzymam za Was kciuki!

Anka - za Was tez bardzo mocne kciuki i duzo pozytywnych myśli. Musi byc dobrze, tylko poczatki takie trudne.
 
Cannot- u mnie różnica między dziewczynkami też jest bo około ,1 dzień. Teraz wagowo też się różnią coraz więcej, bo już 150 g. U mnie są jednołożyskowe, więc małe conieco sobie podkradają...

A_nka - biedna Nelka... Dobrze chociaż że na chwilę weszła do Ciebie...

Emilek- grunt, że wiesz na czym stoisz. Ja także biorę luteine. Za tydzień mam już odstawiać, także zobaczymy co z tego wyniknie...

Milla- gdybym nie była w tak zaawansowanej ciąży, to może byłabym chętna na przejęcie tabelki. Ale u mnie już 33 tydzień, więc kochana miejmy nadzieję że ktoś się zgłosi ;-)

Marczitka- ja kupiłam wózek 3 w 1. Abc zoom design. Kolor czarny. Kupiłam używany, a mimo to zapłaciłam 1900 zł. Ale bardzo mi się podoba i jest jeden za drugim. 3 w 1 naprawdę się sprawdza. Ja miałam 3 w 1 przy dwójce moich maluchów i się sprawdził. Zobaczymy jak to będzie przy bliźniaczkach...

Kamilasze- niestety teraz sporo nieprzespanych nocek przed nami... Ale uśmiechy maluchów wynagrodzą nam cały trud :-)
 
Ostatnia edycja:
A propos keeplovin to od razu po przeczytaniu tego bloga wiedziałam, że ta osoba ma coś nie po kolei w głowie. Nie pisałam jednak nic, bo nie chciałam żebyście na mnie napadły:-p


Milla - w sumie mogłabym to przejąć tylko nie bardzo wiem czy jest sens? Za niedługo mogę iść do szpitala a tam pewnie będę bez neta. Jak się nikt nie zgłosi, to najwyżej się tym zajmę, żeby Cię odciążyć:happy:


Misiarska - no właśnie tak do końca to nie wiem na czym stoję. Brzuch bardzo twardnieje i poród może się zacząć w każdej chwili. W środę jadę na usg i zobaczymy dopiero na czym stoję ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki:)

Ja juz jutro do szpitala:/ tak mysle ze zle nie bedzie ale bede bez Was... niestety nie mam mozliwosci kupienia pakietu internetowego przez abonament:/ znaczy moge ale drogi i nieoplacalny jak na tydzien. Wiec napisze do Was byc moze w kolejna sobote...

Ja bloga keeploven nie czytalam i chyba dobrze zrobilam, tylko czemu ludzie to robia, nudza sie czy chca zrobic troche szumu kolo siebie- bezsensu:/

Milla- niestety tez Cie nie odciaze z tabelka a bardzo bym chciala Ci pomoc ale na moim forum z twlefonu nie pokazuja mi sie wszystkie opcje.

Wogole w tabelce jest duzo dziewczyn ktorych nie widac...

Emilek- mialas jakies objawy przed wynikiem z glukozy z ktorych moglas podejrzewac ze jest cos nie tak??

A_nka- twoja coreczka bala sie o Ciebie, pewnie dla dziecka szpital to nic milego dlatego czula niepokoj. Biedactwo male:/ ale dobrze ze chociaz na chwile mogla Cie zobaczyc.
 
Do góry