reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

rainmanka powiedz mi jak wyglada u ciebie rozszerzanie diety?
moje glodomory szamaja juz i obiadki i owoce
gotujesz??
ja jeszcze nie,jedziemy na razie na sloiczkach ale zamierzam zaczac-chociaz raz w tyg na 2-3dni nagotuje i juz-na oszczednosc wielka nie licze,bo i warzywa i miecho drogie jak choleres ale nie chce zeby przyzwyczajeni byli tylko do sloikowych przysmakow
 
reklama
u nas zupki, deserki robimy sami.. mam troche sloiczków ale jakoś bardziej smakuje im gotowane, jedynie jak teraz miesko zaczynamy dawac to zdarzyło mi sie złączyć np słoiczkowego królika czy jagnięcine z warzywamy swoimi.
 
manila29 super,ze jestes tak nastawiona, ja tez bardzo chce karmic ;) karmilam moja coreczke 1,5 roku i to bylo najwspanialsze uczucie na swiecie ;) co do laktatora to moge polecic Aventu albo jak stac kogos na rarytasy to Madela ;) ale ja aventem radzilam sobie 1,5 roku jak bylo trzeba ;)
 
witam niedzielnie:)
Ja wlasnie wczoraj mialam zakupy wyprawkowe -nie bylo zle,potrzebuje tylko jeszcze kosmetyki dla dzieciaczkow i jestem gotowa.
Pokoje pomalowane, łóżka jeszcze nie skrecone,ale to pozniej:)
Widze,z e weslzyscie na temat mleka -ja sie zastanwaiam nad zwykla pompą do sciagania pokarmu,bo nie chce karmic piersia.
Ale slyszalam,ze elektryczne to nic ciekawego.A jak mi sie nic nie ruszy to to bedzie szkoda pieniedzy:)
Dziewczyny damy rade -wczoraj kupilam sobie ekspres do kawy:):):)
 
witam niedzielnie:)
Ja wlasnie wczoraj mialam zakupy wyprawkowe -nie bylo zle,potrzebuje tylko jeszcze kosmetyki dla dzieciaczkow i jestem gotowa.
Pokoje pomalowane, łóżka jeszcze nie skrecone,ale to pozniej:)
Widze,z e weslzyscie na temat mleka -ja sie zastanwaiam nad zwykla pompą do sciagania pokarmu,bo nie chce karmic piersia.
Ale slyszalam,ze elektryczne to nic ciekawego.A jak mi sie nic nie ruszy to to bedzie szkoda pieniedzy:)
Dziewczyny damy rade -wczoraj kupilam sobie ekspres do kawy:):):)

ale fajnie juz masz wszystko gotowe ;) i dobrze lepiej wczesniej takie rzeczy robic, bo jak bedziemy juz bardzo ociezale to nie bedzie nam sie chcialo ruszyc :-D my mamy juz wiekszoc takich 'wiekszych ' rzeczy tj wozek , lozeczka, koszyczki do spania itp, ale niestety lista jest jeszcze dluga co trzeba kupic.... ale to na spokojnie. pozdrawiam i milej niedzieli a takze smacznej kawy z nowego expresu . :-)
 
ja mam madele elektr. ale uzyłam jej raptem kilka razy, nastawiam sie na sztuczny biust czyli butle wiec i tak pewnie nie wyjme go nawet z szafki. Słyszałam jednak, że te ręczne to mozolna praca ale dziewczyny daja rade wiec luz.
Generalnie jutro mam usg, wiec trzymajcie kciuki:-)
 
karola79 no wlasnie nie wiem czy ja w ogole bede urzywac tej pompy, bo tez sie nastawilam na szatuczne mleko,ale zobaczymy?!
mocne kciuki za jutrzejsze usg.
Milena23uk ekspres to na pozniej:)Muy juz wszystko mamy :lozeczka wozek itd,ale jeszcze pranko trzeba zrobic:)Juz mi sie nie chce:))))
 
Hey dziewczyny,
dajcie znać jakie macie łóżeczka, ja od tyg oglądam na allegro i nie mogę się zdecydować.
Mieszkanie mamy 2 pokojowe więc raczej jakiś kolosów nie kupię a już zwariowałam z ilości wyboru jak i cen, tym bardziej że czasem wydaje mi się że łóżeczka które oglądam są identyczne te same wykonanie a cena różni się o 50%:(
i jeszcze jakie wysokie macie te łóżeczka, ja mam problemy z kręgosłupem i boję się bardzo niskich łóżeczek a niestety większość z nich mam wrazenie ze są niskie, co prawda mężuś obiecał zamontować do nich kółeczka żeby były wyższe i żebym mogła sobie po mieszkaniu nimi pojeździć:)
a i decycujecie się na 2 odrazu czy później na kolejne?

dzięki
 
reklama
hey
karola2112 ja mam takie po mojej coreczce http://www.dziecko-sklep.pl/index.php?zobacz=1855,(to niebieskie)ma kolka ze mozna przewozic i jestem bardzo zadowolona, na razie bede miala tylko jedno bo wyczytalam ze jak w brzuszku leża sobie kolo siebie to warto na pierwsze tygodnie w domku dac dzieciaczki razem kolo siebie do łozeczka i mysle po miesiacu kupic drugie (identyczne), a są bardzo rozne i jesli masz problemy z kregosłupem to polecam kupic albo turystyczne z otwieranym bokiem albo drewniane z wyjmowanymi szczebelkami, bo jak dziecko juz bedzie umialo chodzic czy raczkowac to moze samo wyjsc, a na poczatku i tak masz łozeczko na najwyzszym poziomie zamontowane,wiec az tak bardzo sie nie schylasz :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry