reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

karola nie martw się ja też miałam plamienia...dużo leż i odpoczywaj.... pierwsze usg genetyczne jest bardzo stresujące... ale w trakcie too jest bajka:) sama mam 19 maja drugie połówkowe i już nie mogę się doczekać....
 
reklama
Karola79, to my w podobnej sytuacji bedziemy, jeden mały brzdąc niespełna 3 lata i dwa małe bobasy:) Troszkę sie tego boje, jak córcia sobie da radę czy nie bedzie się czuła odrzucona Ona strasznym pieszczochem i przytulakiem jest. A z drugiej strony myśle,ze bedzie super siostrą bo jest bardzo opiekuńcza:)
Pożyjemy zobaczymy:)
 
rabbit ja tez mam polowkowe 19 maja :) 3mam kciuki zeby druga dziddzia Ci sie ujawnila... powiem szczerze,ze u mnie nie bylo latwo zobaczyc druga plec gdyz dziewczynki leza jedna pod druga, i ta na dole nie ma tyle miejsca zeby tak fikac ;) no ale sie udalo! ;)
karola nie denerwuj sie tak bo szkodzisz sobie i bobaskom ;) jeszcze troszke i sie dowiesz wszystkiego, a co do krwawien/plamien to duzo osob je mialo, wiec glowka do gory. pozdrawiam Cie.
 
Ostatnia edycja:
Marylion74, ja jestem przerazona!!!!!! Nigdy nie sądziłam, ze moge miec blizniaki!!!!To sie zdaza tylko na filmach........tak myslałam:))))
Mój synek tez jest baaaaaardzo empatyczny ale okropnie sie boje czy az dwoje malych istotek na raz nie zbije go z tropu na długi czas, to zadrecza mnie najbardziej-nie chce zeby to było jego kosztem.
I w ogóle mam miliony obaw i paranoi, szczególnie dzisiaj bo jakis gorszy dzien mam.
Buziaki
 
karola, ja co prawda nie mam jeszcze dziecka dlatego nie musze sie martwic o akceptację rodzeństwa, ale również mam mnóstwo obaw czy sobie z mezem poradzimy: raz finansowo a dwa organizacyjnie, myślę ze każda kobieta która się dowiaduje że będzie mieć bliźniaki przeżywa te same obawy i lęki, ja jak sie dowiedzialam w 7tc że bedą bliźniaki odczułam ogromną radość ech... lekarz się ze mnie "śmiał", cudowna chwila, mąż też happy na maksa. Tak naprawdę dopiero teraz zaczyna do mnie docierać że nasza rodzina zwiększy się podwójnie, a myślę że im bliżej porodu tym wiecej "obaw". Pomyśl o tym , że Twoim atutem jest to że masz już synka i masz doświadczenie, które na pewno ułatwi Ci opiekę nad dwoma małymi Szkrabikami. My jesteśmy zieloni ale wiemy że musimy dać radę, ech... nie my pierwsi i nie ostatni, byle maluszki były zdrowe!
Trzymaj się mocno!
 
reklama
Do góry