reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Kaśka żadna z nas nie jest lekarzem i nie powie Ci czy to co poważnego...nie napisałaś szczegółowo jak cię boli... Może to nic groźnego, a może trzeba jechać na IP - napisz chociaż jak cię boli, albo zadzwoń do lekarza.
 
Kaśka- cykliczne skurcze, a dokładniej? Bo to brzmi dla mnie że są regularne? A lepiej żeby nie były, bo sporadyczne się zdarzać mogą, ale regularne już niekoniecznie bo mogą szyjkę skrócić. Weź nospę, magnez i poleż i zobacz czy pomaga. Jak nie to dzwon do lekarza.
 
Witam się,
mam pytanko czy któraś z Was ma ciążę jednokosmówkową, jednoowodniową??

Ja mam jednokosmowskowa dwuowodniową. Ale może ktoś się znajdzie.

No mila ty też niezły brzusio posiadasz:-D. Większy niż ja tak mi się wydaje. Ja mam w pasie 117cm.

Dzisiaj w nocy cały czas mi twardniał brzuch, ale nie bolał i nadal czuje jak się napina i tak dosyć regularnie. Chyba nawet nie będą musieli mi wywoływać poród, coś czuje że to będzie wcześniej trochę niż 38 tydzień. :szok:Trochę się boję mimo, że jest super opieka.

Spokojnie kochana dasz radę ;-)

Witam wszystkie dziewczyny :) dawno mnie tu nie było .... U nas zaczął się 31tydzien i 5 dzień chociaż od 30 tygodnia zaczęły sie robić problemy po wizycie u położnej okazało sie że mam trochę białka w moczu i podwyższone ciśnienie wiec zostałam na tydzień w szpitalu ,na szczęście moje wykluczyli zatrucie ciążowe ale za to zauważyli że szyjka sie skróciła z 3 cm na 1,5 ale po tygodniowym leżeniu dobiła do 2 cm w szpitalu dostałam sterydy na rozwój płucek i mam nakaz leżenia odliczam każdy dzień żeby szkraby zostały w brzuszku u mamusi :)

Odliczaj, będzie dobrze.

Cześć dziewczyny. Ja po wizycie. Niestety dostałam skierowanie do szpitala. Szyjka skróciła się do 2 cm:-:)-(

Zajmą się Tobą fachowo. Musisz jeszcze wytrzymać. Dasz radę.

Ja dziś jestem po wizycie. Szyjka długa bo 4,5 cm. Jedna maluszka ma 1900 g a druga 2000 g. Koloski mi rosną :-)
 
wszystkie brzuszki śliczne ;)
anulfka oj współczuję, oby się więcej nie skracała narazie
misiarska gratuluję udanej wizyty
 
Wiem że kazda ciaza jest inna i niczego nie wolno bagatelizowac:) po nospie przeszlo. Cykliczne tak regularne zawsze rano i wieczorem i sie wyprostowac nie moge tak ciagnie mi brzuch. Moze dzieci sie ulozyly jakos brzuch mi urosl przez tydz tak ze masakra i 2,5 kg do przodu.
Do lekarza ide w pon za tydz ewentualnie jak nie przejdzie do jutra to pojade do szpitala:)

Dziwne bo mi glukozy po badaniu nie podali. Tylko mi po 2h krew pobrali i koniec. Jutro bd wynik

Dziewczyny a jak podchodzicie do cwiczen w ciazy na moim etapie?
 
reklama
Moze dzieci sie ulozyly jakos brzuch mi urosl przez tydz tak ze masakra i 2,5 kg do przodu

ja na Twoim miejscu zgłosiłabym się jak najszybciej do szpitala. To nie jest normalne żeby tak przytyć przez tydzień i żeby przez tydzień tak brzuch urósł. Nie chce prorokować ale to może być jakieś wielowodzie lub coś. Wszędzie piszą, że w takich sytuacjach trzeba się jak najszybciej zgłosić na izbę przyjęć.
 
Do góry