reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Różyczko - hmmm no to ja muszę też podpytać o to mojego ginka , dobrze się składa bo dziś mam wizytę:) to mam nadzieję że nie wyleci mi to z głowy:) Ja jeszcze nic nie mam popranego :baffled: czekam na łóżeczka które mają być lada dzień i wtedy będę robić zawieruchę z ciuchami a ty już widzę mocno przygotowana jesteś :-)
 
Maggi - w sumie by nie to forum to pewnie bym jeszcze zwlekała ze wszystkim....Poza tym mam 2 koleżanki które urodziły sporo za wcześnie i nie były przygotowane na przyjście na świat Maluszków (jedna urodziła w 25 i jedna w 26tc). Stąd nasze przygotowania - od początku ciąży postanowiliśmy że po połówkowym usg jak wszystko będzie ok zaczniemy się szykować.
No i brakuje nam drobnostek w sumie...butelki kupić muszę (chyba Dr.Browna....) plus kosmetyki (Oilatum, Linomag lub Sudocrem...) no i rzeczy dla mnie do szpitala bo nic nie mam...
 
Różyczka - a już myślałam ze względu na te sterydy, chociaż ostatnio jak byłam w szpitalu na badaniach to podawali sterydy mamie bliźniaków w 30tc.

Dziewczęta, czy macie jakieś pomysły na poprawę humoru? Od kilku dni wszystko mnie irytuje, drażni, jestem jakaś poddenerwowana, także tym, że mam taki humor a nie powinnam się denerwować ze względu na dziewczynki. Może to przesilenie wiosenne plus wariujące hormony:p
 
Hej dziewczynki poczytam co tam u was dzis wieczorem a poki co napisze tylko ze mialam usg dzis rano:-) och jaka to przyjemnosc zobaczyc te 2 malenstwa chociazby na monitorze. Generalnie wsio jest OK Corcia nieco mniejsza liczy sobie 1630g a synalek 1770. Tak wiec rozmiarowo ida rozno od samego poczatku. Przeplywy dobre. \oba ulozone glowkowo (takze beda mnie namawiac na sn:eek:). wyniki krwi spoko tylko w moczu jakas infekcja - ale wyslali dzis dodatkowa probke na dokladne przebadanie i w ciagu tyg powinni mi dac znac czy potrzebne beda antybiotyki. Poki co cala reszt jest spoko, a kolejna wizyta dopiero za 4 tygonie.
 
Elala - no to super że wszystko u Was ok :-) Aż 4 tygodnie do następnej wizyty musisz czekać...???? Strasznie długo :szok: Zdecydujesz się na poród sn? Ja boję się tak rodzić bliźniaki :/ Po tych wszystkich historiach o których się słyszy....

Dominiskaa
- jak znajdziesz jakieś antidotum na złe samopoczucie to i mi podrzuć receptę...pół przedpołudnia dzisiaj przepłakałam - chyba pogoda + hormony swoje robią :baffled:
 
reklama
Elala gratuluje. U mnie też dziewczyny były główkowo ale Ewie się odwidziało i się przekręciła główką do góry. Więc może u Ciebie to się jeszcze zmieni.
 
Do góry