reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Maggi81- tez tak mysle. Mam nadziej, ze to ich siedzenie bedzie mialo odzwierciedlenie w wadze i ogolnej formie:))
A tak z innej beczki...czekajac na swoja kolej u lekarza mialm okazje porozmawiac z mama dwoch chlopcow, krorzy urodzili sie w 32 tyg.Wychodzac ze szpitala mieli troszke ponad 2 kg. Ale byli slodcy i nie tacy mali jak na te 2 kg. Wyszli po 4 tyg mozna bylo sie zakochac...:)
 
reklama
Miss moje gratulacje!!!Tak patrzę na listę i jestem na szarym końcu,więc jestem spokojna:-)Dzisiaj idę na wizytę bo planowo będę miała dopiero za tydzień a nie wytrzymałam i zapisałam się prywatnie więc powinnam dzisiaj poznać płeć:-)Już się nie mogę doczekać:-)
 
Bibiana - właśnie tak sobie pomyślałam, że Miss mnie w konia zrobiła bo mniałam być zaraz po niej :-) i moja szynka wzięła to do siebie. Chce jak najdłużej trzymać się w trójpaczku, bo wg szpitala skończyłam 34 tydzień. Nie wiem czy mnie puszczą jeszcze do domu czy już wyleżymy do porodu.

Kretowinko - to miał być tylko pobyt diagnostyczny. a tu taki zonk. Wszyscy lekarze i pielegniarki mówili źe dziś do domu. Teściowa pierogów nalepiła nawet specjalnie dla nas. Emek poszedł na 6 do roboty żeby mnie odebrać po 14.

Maggi - piękna lista.

Margaret - normalnie wymiatasz z.suwaczkiem. Powodzenia w środę.
 
Ostatnia edycja:
Lilonko- no to cię ładnie po weekendzie zdiagnozowali :)chyba twoja szynka ma jakieś kontakty nadprzyrodzone z szynką Miss:) i skoro miała być zaraz po Miss to też postanowiła działać:) Mam nadzieję jednak że przegadasz do niej i oddacie pierwszeństwo Sade i Margaret:-D
 
Co za szynka :dry: ona nie ma patrzeć kto urodził i że wg listy jesteś za Miss tylko niech patrzy na tc...ochrzań ją...:-D

Margaret jeszcze tak będzie że dziewczynki 4 kg się urodzą :)
 
Miss gratulacje!!!

Lilonko zaciskaj nogi i czekaj jeszcze trochę.

Ło matko bosko. Jestem już 11 a z tego co pamiętam Elala i Pachnąca mają baaardzo zbliżone terminy co ja. :szok::szok::szok: Zabieram się za wyprawkę...
 
margaret- no to trzymamy za srode! hehe, dziewczynki po 4kg, to by dopiero margaret nowe standardy wprowadzila!

lilonko- hehe, cos te szpitale maja takiego w sobie, ze jak cie juz pochlona to nie chca latwo puscic. ale lepiej zebys byla z tym rozwarciem pod codzienna, pilna opieka. niech ci maz wygodna poduszke i kocyk domowy przyniesie, zebys miala jakas chociaz namiastke swojskosci.

eevlee
- dobre wiesci, to najwazniejsze. trzymaj tak dalej!
 
reklama
Ojeeej Babeczki ale wieści:-)
Super, że wszystko ok u Miss i maleństw pomimo takiego zaskoczenia :happy2: Gratuluję i przesyłam buziaki dla całej trójeczki:-)
Margaret i Sade czekamy na Wasze maleństwa:-)
Eevlee dobrze, że już lepiej u Ciebie. To już masz 3 z przodu:-)
Maggi.. to ja już 12 jestem na liście... dopiero byłam 14 ;-)

Aaaa pochwalę się jeszcze.. wczoraj kupiliśmy wózio BABYACTIVE TWINNI*wózek bliźniaczy 3w1*UŻYWANY (3094943096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Czekamy na paczkę za pobraniem. Obejrzymy i jak nam się nie spodoba (w co wątpię) to odeślemy więc układ jest spoko;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry