reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

a ja dziś jakiś przełom przechodzę:( do tej pory bez większego problemu chodziłam po domu, mogłam ugotować obiad, a tu dziś niespodzianka tylko się podnoszę na nogi lub do pozycji siedzącej to mój brzuch robi się twardy i boli, więc trzeba znowu się położyć. Dzisiejszy obiad był chyba ostatnim w moim wykonaniu (az do porodu:/)
Dziewczyny czy też macie aż takie twardnienia brzucha???

Paulinka a w którym szpitalu w Warszawie chcesz rodzić???
 
reklama
noo kochana...to koniec z gotowaniem...odpoczynek....mnie jest ciężko jak już połaże po mieszkaniu...a stanie przy garach to odpada...no spa jest dobra....jak masz to weź pomorze.....
 
Reniag- moją ciążę prowadzi doktórka z Czerniakowskiego a na usg jeżdzę do Grodziska Maz- do doktora Kretowicza on znowu jest z Bielańskiego...jak miałam plamienia to leżałam na Starynkiewicza..i tam bym miała najbliżej :-) ale tak naprawdę to chciałabym być położona wcześniej ... i w szpitalu czekać na rozwiązanie...

Jejku jak ja już bym chciała mieć szczęśliwy poród za sobą :-)
 
Dzięki Rabbit tak też zrobiłam i wzięłam no-spę tylko ile jej można wziąć na dobę??? chyba 3 x1 tabletka (forte)

Paulinka a ja nie wiem gdzie rodzić, muszę sama wybrać tylko że szpitale położnicze odpadają:( myślałam właśnie o Bielańskim bo jakoś Starynkiewicza źle wspominam. Koleżanka tam rodziła chyba 5 i 3 lata temu i nie było tam zbyt fajnie, chyba że się tam zmieniło.

A ja właśnie dostałam mms-a od mojej przyjaciółki urodziła siłami natury córcię, która waży 3950g i 57 długa wow!!! też już bym chciała być po wszystkim.
 
wiesz co ja biorę 2 razy dziennie forte...i 4 razy magnez...

a bierzesz magnez??


ja już zaczynam się bać porodu...i tego że już w sumie w każdej chwili mogą odejść nam wody....
 
Ostatnia edycja:
magnez biorę na noc dwie tabletki,

A o porodzie też myślę coraz częściej, a jak dziś tak twardniał mi brzuch to już momentami myślałam obym tylko nie urodziła...
 
noo ja też tak niekiedy myślę....a jak poczuje coś mokrego to odrazu panicznie sprawdzam czy to nie wody...a to tylko upławy....uffff....
 
reklama
Do góry