reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
o dziwo czuję się dobrze....jestem wyspana...noo wiadomo skóra nadal boli...ale ogólnie jest pozytywnie :p oo i zaczeły mi puchnąć paluchy i stopy....

a ty jak tam??
 
cześć dziewczyny ja też już na nogach i po śniadanku:) fajnie że sporo jest Nas z jednej okolicy :-),
u mnie też nad ranem była burza i akurat jak ja się przebudziłam, więc wcale tak łatwo nie było by znowu zasnąć, na szczęście sie udało:) ale mimo wszystko jakaś zmęczona jestem:(

Rabbit co do pieluszek ja kupiłam różne ale wszystkie jedynki,
-mam dwie paczki po 27 sztuk huggiesów (new born z wycięciem na pępuszek) - kupione 2 w cenie 1 czyli 26zł,
-mam duże białe pampersy (premium care) 78 sztuk w paczce za 48zł
- i trzecie małe zielono żółte pampersy 43 sztuki za 25zł
 
Karola, na początku będzie mąż, potem moze troche pomoże mama, ale ona pracuję, więc na długo nie będzie. Żadnej niańki nie biore pod uwage, dla mnie opieka w dzień to nie problem, najbardziej obawiam sie nocy, bo maluchy mogą budzić starsze dzieci i to dopiero bedzie sajgon jak wszystkie sie obudzą :(:no::no: A do nie spania to ja sie już przyzwyczaiłam, hehe. Dziś noc znów do dupy, mały chyba coś zjadł i brzuch go bolał, bo co pół godziny płacz :baffled: I jeszcze ta paskudna zgada.

Co do pieluch, to ja nie lubię pampersów, kupuje albo Happy, albo biedronkowe Dady.
 
hej dziewczynki, ja tez juz na nogach :) powoli zaczynam szykowanie do wesela, ogolenie nog jest juz wyzwaniem ale dalam rade wczoraj sobie paznokcie u nog pomalowac wiec i ogolic je dam rade :)

jeszcze musze tylko troche ogarnac nasza sypialnie bo moja mamuska zostaje z mackiem i pozniej bedzie znow gderac albo nie daj mi sama zacznie chowac ciuszki... ;)
a u nas w Poznaniu dzisiaj super pogoda!!! jestem mega zadowolona bo moja zielona sukienka (ta z solara co fotke dawalam) bedzie idealna :D :D
 
Hej dziewczyny ja juz duzo zdobilam od rana... ma dzis w planie skonczyc pokiok i tego sie trzymam!! jeszcze tydzien do 34 i oddetchne pupcia phhhiiiiii ;-) narazie jeszcze sciskam nogi wiec chodze jak pokrecona :-D
na szczescie o 6 zasnelam na dwie godzinki bo bym chodzila jak tak niedorobiona :p
ja z pieluchami nie pomoge bo u nas sa troszke inne, ale tez mam kilka rodzai newbornow Huggies, Pampers i jeszcze jakies tam jedne, ja jednak kupilam tylko po jednej paczce z numerem 1 reszta to 2 bo one sa od 3-6kg i jak na moje to wygodniejsze dla maluszka, ale ... jest jedno ale pod warunkiem ,ze nie beda wczesniakami, jak beda to mezus pojdzie kupic Pampers MICRO ;) i juz

Ewelinko dobrej zabawy, no i oczywiscie zazdroszcze Ci tego weselnego zarelka mmmm :wściekła/y: mniam!!!
 
Ostatnia edycja:
Powodzenia z goleniem:) ale skoro pokonałaś paznokcie to nogi będzie pikuś:-D
Miłego weselicha!!!

Milena jak skończysz pokoik to wstaw fotki, twoje pomysły są mistrzowskie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja leze heheheh jak zwykle....:D i myślę co by tu zjeść bo mężuś ma mi iść do sklepu....najgorsze że mam ochotę na wszystko....aaa ogólnie dzień jak co dzień....nuuudddyyy....oczywiście szuka różnych rzeczy na allegro....:)
 
Do góry