reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Witaj proponuje powtórzyc test z porannego moczu! nawet jutro! testy potrafia nie wyjsc od razu! albo idz na badanie z krwi BetaHCG nie musisz miec skierowania! a taki wyciek z sutka kojazy mi sie z prolaktyna!? hormon ktory podnosi sie tez w ciazy! ale najpierw zrob test! :)
 
reklama
witam mam problem ,miesiączka spóżnia mi sie od tygodnia kilka dni temu zauwazyłam ze po nacisnieciu sutka wypływa mi wydzielina kolru jasnego o kansystencji lepkiej,4 dni temu robiłam test ciązowy z którego wynika ze nie jestem w ciązy ale faktem jest ze robiłam go popołudniu.wiec teraz sama nie wiem co mam myśleć,pomóżcie

Nie chce Cie straszyc ale moze to problemy hormonalne :

Hiperprolaktynemia wyzwala głównie następujących zakłócenia: blokuje efekt gonadotropin (więc gonady przestają reagować na zmiany stężenia gonadotropin) i doprowadza do upośledzenia wydzielania luteotropiny. Hiperprolaktynemia powoduje więc następujące objawy:
- zaburzenia w cyklu menstruacyjnym (zespół galactorrhoea, amenorrhoea secundaria lub dysmenorrhoea)
- wtórny brak miesiączki
- nadmierne owłosienie u kobiet
- mlekotok
- powiększenie gruczołu piersiowego (u obu płci)
- niemoc płciowa u mężczyzn
- czasami nawet oligospermia lub azoospermia
- bóle głowy i zaburzenia widzenia w przypadku gdy podłożem hiperprolaktynemii jest guz przysadki mózgowej.


Oczywiscie tylko zgaduje, biegnij do lekarza kochana.

Witaj proponuje powtórzyc test z porannego moczu! nawet jutro! testy potrafia nie wyjsc od razu! albo idz na badanie z krwi BetaHCG nie musisz miec skierowania! a taki wyciek z sutka kojazy mi sie z prolaktyna!? hormon ktory podnosi sie tez w ciazy! ale najpierw zrob test! :)

Eve ma racje, na wszelki wypadek zrob betke, zeby sie upewnic, czy to przypadkiem nie fasolka. Oby to byla fasolka, trzymam kciuki
 
Mam identyczna sytuacje jak ty, z tym ze moj @ spoznia sie juz cos okolo 3 tygodni. Testy zrobilam 2 i wyszly negatywne. Wizyte u lekarza ma dopiero za tydzien wiec czekam. Nie mam pojecia czemu nagle @ mi sie tak opoznia... wczesniej nie leczylam sie hormonalnie, @ byly niregularne raz co 30 dni, raz co 35 dni a teraz nic tak nagle :szok:

Przed chwilą dostałam @.Jednak u mnie testy nie myliły się .Jeszcze nigdy tak póżno nie dostałam.Ciekawe co będzie za miesiąc.Boję się,że cykl mógł mi się rozregulować i znów nie będę wiedziała czy po prostu @ się spóznia,czy może to bobas.Eh,ciężki ten nasz los kobiecy :blink:
Pozdrawiam :happy:
 
Pierwszy test zrobiłam kilka dni po planowanej @ a następny tydzień potem. Mieszkam w UK wiec testy kupiłam tutaj ale też 2 różnych firm.
Powiem ci że my staranie zaczęlismy w lutym i bez liczenia póki co dni płodnych, po prostu na żywioł, a tu takie coś @ brak, testy negatywne i jeszcze na lekarza musze czekać :wściekła/y:
Raczej nie sądzę żebym zafasolkowała chociaz moj M uwaza ze jakos inaczej wygladam i byle co mnie drażni :-D
Więc ja ci chyba za dużo nie pomogę bo sama nie wiem co jest grane...

I co?Przyszedł @ ?
 
Z tymi testami to różnie bywa. Już nie raz słyszałam, że błędnie pokazują wynik albo pokazują ale dopiero po dłuższym czasie od ostatniej miesiączki ale to wszystko zależy od organizmu kobiety a nie od testów. Ja np. ostatnio nie miałam okresu przez 58 dni przez torbiel (po prostu pęcherzyk Graffa nie pękł i dlatego). No ale niestety teraz mam podobnie a dokładniej dzisiaj mija 43 dzień bez okresu. No ale oprócz tego, to od półtora tyg. mam temperaturę w granicach 36.9-37.2, piersi zrobiły się twardsze i powiększone, bo stanik zrobił się na mnie za ciasny, a do tego pojawiły mi się na nim widoczne żyłki i pełno rozstępów :dry:, humory mam i to czasem nie do zniesienia, jestem senna i czasami zdarza się, że mnie lekko mdli. Test robiłam 39 dnia więc w ciąży raczej nie jestem, chociaż ze względu na to, że okres mam nieregularny a ciało kobiety rządzi się swoimi prawami i owulacja występuje wtedy kiedy jej się podoba a zdarza się nawet, że dwa razy w ciągu cyklu, więc ostatecznie nic nie wiadomo :confused: A wy co o tym sądzicie?
 
reklama
Z tymi testami to różnie bywa. Już nie raz słyszałam, że błędnie pokazują wynik albo pokazują ale dopiero po dłuższym czasie od ostatniej miesiączki ale to wszystko zależy od organizmu kobiety a nie od testów. Ja np. ostatnio nie miałam okresu przez 58 dni przez torbiel (po prostu pęcherzyk Graffa nie pękł i dlatego). No ale niestety teraz mam podobnie a dokładniej dzisiaj mija 43 dzień bez okresu. No ale oprócz tego, to od półtora tyg. mam temperaturę w granicach 36.9-37.2, piersi zrobiły się twardsze i powiększone, bo stanik zrobił się na mnie za ciasny, a do tego pojawiły mi się na nim widoczne żyłki i pełno rozstępów :dry:, humory mam i to czasem nie do zniesienia, jestem senna i czasami zdarza się, że mnie lekko mdli. Test robiłam 39 dnia więc w ciąży raczej nie jestem, chociaż ze względu na to, że okres mam nieregularny a ciało kobiety rządzi się swoimi prawami i owulacja występuje wtedy kiedy jej się podoba a zdarza się nawet, że dwa razy w ciągu cyklu, więc ostatecznie nic nie wiadomo :confused: A wy co o tym sądzicie?

te zylki na piersiach i stanik za maly to cos mi wyglada na fasolke,!!:tak: idz kochana najlepiej zrob betke sobie i bedziesz pewna skoro testy nie wychodzą ;)
 
Do góry