reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

mdłości mam od samego rana i jeszcze nie ustąpiły a testy... jeden robiłam na pewno za wcześnie a drugi robiłam 2 dni temu więc nie wiem. Na razie czekam tylko że nie wiem jak sobie pomóc z mdłościami.... może coś zjadłam...
 
reklama
cześć dziewczyny tak się zastanawiam czym różni się oznaczenie beta hcg od samego hcg? które lepiej zrobić?:sorry2:
 
podobno samo hcg robi się wtedy gdy masz problemy z tarczycą bo wtedy betahcg może nie wyjść. Coś takiego pisały mi dziewczyny z wątku starania się -wątpliwości.... One są specjalistkami więc wejdź tam a na pewno się czegoś dowiesz :))
 
Cześć.Dziś mija 40 dzień cyklu,a okresu brak.Robiłam test ciążowy w 36 i 39 dniu cyklu i wynik negatywny.Sama nie wiem co mam o tym myśleć.Podbrzusze już tydzień chwilami mi pobolewa,kłuje (a szczególnie po jakimś wysiłku,choć nie zawsze!).
Wybieram sie oczywiście do lekarza,ale to niestety dopiero zakilka dni :( .
Jestem zupełnie zdezorientowana,bo nigdy jeszcze mi się okres niespóżniał tak długo.A cykle miałam średnio 30,czasem 34 dniowe.
Czasem podbrzusze bolało mnie tak w środku cyklu (na owulacje),albo przed okresem. Ale także przy pierwszej ciąży też miałam takie bóle.
Mam też straszne wahania nastrojów i piersi lekko ckliwe.
Dodam jeszcze,że w listopadzie po pół roku brania odstawiłam Diane35-i po odstawieniu okres miałam jak w zegarku.
Nie mam jak na razie żadnych innych objawów,oprócz tych wyżej wymienionych.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Mam identyczna sytuacje jak ty, z tym ze moj @ spoznia sie juz cos okolo 3 tygodni. Testy zrobilam 2 i wyszly negatywne. Wizyte u lekarza ma dopiero za tydzien wiec czekam. Nie mam pojecia czemu nagle @ mi sie tak opoznia... wczesniej nie leczylam sie hormonalnie, @ byly niregularne raz co 30 dni, raz co 35 dni a teraz nic tak nagle :szok:
 
A w którym dniu cyklu jesteś?Ja też zupelnie nie wiem co się dzieje.Ostatni raz jak mi sie okres tyle spózniał,to okazalo się,że jestem w ciąży.Ale w tedy nie robiłam testów.Na usg mi potwierdziła.Brzuch mi też pobolewał nawet dość mocno w tedy.
 
Ja za 2 dni powtórzę test.No i wybiorę sie do lekarza,jeśli @ nie będzie.Jakiej firmy testy robiłaś?Ja Quick vue-farmaceutka powiedziała,że są najleprze i praktycznie zawsze pokazują prawdę i jeszcze jakiś co miał w nazwie chyba bobas-nie pamiętam dokładnie.Sama nie wiem,czy testy 2 różnych firm, robione sporo po terminie @ mogą się mylić???
A w jakich dniach testowałaś?
 
Pierwszy test zrobiłam kilka dni po planowanej @ a następny tydzień potem. Mieszkam w UK wiec testy kupiłam tutaj ale też 2 różnych firm.
Powiem ci że my staranie zaczęlismy w lutym i bez liczenia póki co dni płodnych, po prostu na żywioł, a tu takie coś @ brak, testy negatywne i jeszcze na lekarza musze czekać :wściekła/y:
Raczej nie sądzę żebym zafasolkowała chociaz moj M uwaza ze jakos inaczej wygladam i byle co mnie drażni :-D
Więc ja ci chyba za dużo nie pomogę bo sama nie wiem co jest grane...
 
przy chorobie tarczycy testy mogą wychodzić negatywnie... jeśli chcecie być pewne to zróbcie badanie bhcg z krwi ale ty astra powiedz powinnaś zrobić samo hcg bo beta by mogła źle wyjść
 
reklama
witam mam problem ,miesiączka spóżnia mi sie od tygodnia kilka dni temu zauwazyłam ze po nacisnieciu sutka wypływa mi wydzielina kolru jasnego o kansystencji lepkiej,4 dni temu robiłam test ciązowy z którego wynika ze nie jestem w ciązy ale faktem jest ze robiłam go popołudniu.wiec teraz sama nie wiem co mam myśleć,pomóżcie
 
Do góry