reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
Zamówiłam sobie na allegro 2 pary leginsów 3/4 i jedne zamiast 3/4 są przed kolano. W sam raz na rower buhahaha. Kolejny raz kupuję ciuchy i kolejny raz się na tym przejechałam. Przecież takich do kolan nie będę nosiła. Jak jakaś sportsmenka kurna.


Teraz muszę sobie nowe kupić tylko nie wiem gdzie. Wolę w jakimś stacjonarnym sklepie. Wiecie może w której sieciówce można nabyć leginsy najlepiej ciążowe biodrówki?
 
Ostatnia edycja:
Witam ;)
Jestem październikówką 2010 ;))

Pozbywam się całej góry ciuszków po synku (wszystkie ze stanów, większości nie zdążyłam ani razu ubrać...)
oraz odzieży ciążowej.
Zapraszam serdecznie na moje aukcje allegro:
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Co chwilę dodaję nowe rzeczy, więc proszę co jakiś czas sprawdzać.
Zdrowych dzieciaczków i lekkiego porodu życzę, Pozdrawiam ;)
 
Ja kupilam w H&M dwie pary capri spodni i sa rewelacyjne dalam tylko 20 euro ale sa cieniutkie i mam zgrabne nogi i tylek w nich .Kupilam biale i bezowe.Polecam wam .
I wzielam jedna kiecke taka bardzo przewiewna tez za pae groszy i jedne krotkie ciazowe.Naprawde jestem b. zadowolona.
 
Karolina ale ja w Polsce mieszkam i tą "Twoją" cenę w euro trzeba pomnożyć x złotówki i to nie wychodzi taka taniocha :-D Ehhh, a swoja drogą jestem ciekawa czy mamy taki sam asortyment. Tak czy siak zajrzę do H&M w sobotę.
 
Jagmar te spodnie wychodza ok 77zl ,to jak na ciazowe to nawet na polskie nie duzo.Tylko nie kazdy H&M ma ciazowy asortyment
 
to pewnie jakiś syf, więc nie klikać na to jakiś mod powinien to skasować :tak:

dla tych co niczego nie mają bez stresu ja też jeszcze nie zaczęłam niczego kupować :tak:
 
reklama
Do góry