reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty, noszenie

Chusteczkowe expertki, pomóżcie mi wybrać jakąś fajną chustę dla mojej Zosi, oglądałam w internecie i podoba mi się bebe lulu tylko nie mam pojęcia jak się tam dziecko nosi:baffled: czy tylko leży, wiem, że nie dam sobie rady z takimi wiązanymi jak MEI TAI czy coś takiego :baffled:, może nosidełko podoba mi się Infant, no ale posłucham się Was, doświadczonych chustomaniaczek:-) może i ja się dołącze;-) do tego grona:confused:
nie jestem ekspertką chrustową w żadnym razie, ale nie kupiłabym niczego ze sprzączkami do noszenia dziecka. Wykliknie się, albo sprzączka pęknie i po bobasie.
 
reklama
no dobra ...pisze bo widze że musze ;)

MT jest dla dzieci KTÓRE samodzielnie siedza ... więc jeszcze nie dla naszych maluchów
tak samo jak podegi ..nie myląc z pouchem ;)


Chusty wiązane tkane są rewelacyjne same w sobie ale na początek polecałabym elastyczne żeby troche ujażmić chustonoszenie i dojść o co chodzi z dociąganiem :)
Polecam polską marke NATI ..cena jest bardzo przystępna a jakość bardzo dobra :)
Zagraniczne i bardzo cenione to : Didimos ; Girasol , Zara ,http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?t=273 Storchenwiege , Babylonia i jeszcze troche by sie znalazło ;)




Chusty elastyczne jak sama nazwa wskazuje bardzo pomagają w prawidłowym przytrzymaniu malucha ...czyli ..jak za mocno zawiąże to i tak maluch da sobie w niej rade bo sie chusta delikatnie naciąga w kazdą strone .
marki : chusta.pl ; polekont ; Lenny Lamb ; Gabi

sa jeszcze pouchy w polsce zwane równmiż " kieszonkami " ..gdzie malucha sobie wsadzamy i jest w pozycji kołyskowej na początku a potem możemy go sadzac tak na biodrze lub przodem do świata .
JA nosze czasami mojego prawie 3 latka własnie w pouchu

któras z dziewczyn pisała o " chuscie " bebelulu lulu ...dla mnie to porazka ...ale to tylko moja skromne zdanie .

Jakby któras z was miała pytania ..to zapraszam na pw :)
 
Ostatnia edycja:
Moj nowy nabytek na jesień i zimę

Didimos indio rotbuche z edycji limitowanej
chysta z dodatkiem wełny z najwyższej półki :-)

tutaj z nami z dzisiejszego wypadu na targ po ziemniaki :-p :

spa0034bb2.jpg


i przybliżenie :
chustazw8.jpg
 
Lady, chusta piękna- choć dla wyrobionych gustów chustowych ( o wzór mi chodzi). Subtelna. Pięknie razem wyglądacie.

Ja na razie zatrzymałam się na etapie chusty elastycznej.
Lubie jednak jako estetka pooglądać wzory chust. chciało by się je mieć choćby po to , żeby popatrzeć.

lovestruck.jpg
aint%20no.jpg
hskyoto.jpg
zolopouchbig.jpg
rosemedallionpouch.jpg
girasol_no26_swatch.jpg
girasolstack.jpg

wklejam zdjęcia po to , żeby się rozweseliło na wątku :-).
hskyoto.jpg
 
Szobciu boskie sa te pouchy i kółkowe ...a nie zastanawiałaś sie nad tym żeby samemu uszyć albo zlecić dziewczynom z chusty.info ?
Jest tam pare szyjących ...poszukaj super materiału na lumpach i sie dogadajcie .Kółka chyba kosztuja ok 30 zł


a ja dzisiaj jade na kolejne spotkanie Klubu Kangura i będzie babeczka z firmy " szczypta świata" podobno dostaniemy od niej Girasola do stosiku klubowego :)

pomacam go i ci napisze czy on taki piekny jak na fotkach ;)
 
Szobciu boskie sa te pouchy i kółkowe ...a nie zastanawiałaś sie nad tym żeby samemu uszyć albo zlecić dziewczynom z chusty.info ?
Jest tam pare szyjących ...poszukaj super materiału na lumpach i sie dogadajcie .Kółka chyba kosztuja ok 30 zł


a ja dzisiaj jade na kolejne spotkanie Klubu Kangura i będzie babeczka z firmy " szczypta świata" podobno dostaniemy od niej Girasola do stosiku klubowego :)

pomacam go i ci napisze czy on taki piekny jak na fotkach ;)


Jak Młody będzie siadający, tak, żebym go na biodrze mogła nosić, zamówię poucha u którejś z dziewczyn z forum chustowego . Pozwalam sobie wkleić cudo:

Myślę nawet , ze nawet spróbuję sama uszyć z bawełnianej pościeli ikea. Tak, żeby się sprawdzić.

Koniecznie obmacaj mi girasola:biggrin2:. Kolorki na pewno piękne, ale czy fajnie się nosi. Choć tobie pewnie we wszystkim sie dobrze nosi.
 
Moj nowy nabytek na jesień i zimę

Didimos indio rotbuche z edycji limitowanej
chysta z dodatkiem wełny z najwyższej półki :-)

tutaj z nami z dzisiejszego wypadu na targ po ziemniaki :-p :

ze zdjecia wnioskuje, ze to wiazanie to podwojny X? jest wygodniejsze od zwyklej kieszonki, bo mozna wsadzic dziecko juz jak sie sie obwiazanym. ja mialam najpierw chuste robiona-z lnu, teraz mam niemiecka Hoppediz elastyczna i jest rewelacyjna. polecam
 
reklama
Do góry