reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

reklama
u mnie nie zakłada tej koszulki tylko nakłada sie na dziecko - to może być zwykła biała koszulka.
no i swieca

koszulkę nakłada mam chrzestna
a świcę zapala tata chrzestny

rodzice naturalni tylko mówią :)
 
a wlasnie to krzyzmo to moze byc w postaci koszulki i czego jeszcze?? takiego zwyklego kawalk materialu bialego? bo ja wogole nie wiem jak to ma wygladac i kto i gdzie to kupuje :-[
 
mnie juz nerwy trzaskaja. Nie mamy ślubu i robią nam problemy. Ksiądz nam narzuca abysmy wzięli ślub i ochrzcili dziecko w jeden dzień. Ja miałam niedawno w rodzinie dwa pogrzeby(bardzo bliska rodzina) ale on twierdzi ze to nie przeszkoda i mozna zrobic male przyjecie. W koncu wezme zaswiadczenie i ide do nastepnego ksiedza. Łaski bez. :p
 
biala szatka a krzyzmo to dwie rozne rzeczy. krzyzmo to olej ktorym ksiadz robi znak krzyza na glowce dziecka
 
W dewocjonaliach taka szatkakosztuje około 10 zł. Ale na allegro są śliczne szatki z imionami wyszywanymi i datą chrztu. Za późno je zauważyłam bo bym Kamilowi taką sprawiła i cena też nie wygórowana
 
myśmy dostali karteczki do spowiedzi przez chrztem....nie mamy ślubu nie dostanę rozgrzeszenia...kurczę ciekawe czy jeśli nie oddam tych kartek to nie orzchczą mi dziecka ???
 
reklama
maga_86 pisze:
myśmy dostali karteczki do spowiedzi przez chrztem....nie mamy ślubu nie dostanę rozgrzeszenia...kurczę ciekawe czy jeśli nie oddam tych kartek to nie orzchczą mi dziecka ???

jak chrzciłam Piotrka - to u mnie - mi nawetnie dali - po prostu nie brałam udziału w Komuni...

podczas slubu pierwszy raz od ok 8 lat...
 
Do góry