reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby w ciąży ( cholestaza , rożyczka, toksoplazmoza..i inne)

reklama
Sylwia, nie zwlekaj tylko idź do lekarza. Nikt nie napisze Ci nic mądrzejszego. Ból brzucha w ciąży jest normalny, ale nie wiem czy do tego stopnia. Mnie wogóle nie boli brzuch a jestem w 10 tyg. Zawsze lepiej skonsultować się z lekarzem, będziesz spokojniejsza.... Pozdrawiam:)
 
bol brzucha w ciazy jest normalnym zjawiskiem ja jestem 27 tygodniu i taz miewam bole brzucha ale zawsze warto poradzic sie lekarza moj ginekolog przepisal mi no spe jest niedroga i naprawde pomaga pozdrawiam i trzymaj sie napewno wszystko bedzie ok:-)ola z gdanska:-)
 
Witajcie, jestem w 5 tygodniu ciąży i od 2 marca bol mnie boli niesamowicie mocno:-(i nie mam pojęcia co mam zrobić i czy to jest normalne.
ból brzucha w pierwszym trymestrze ciąży jest powodem do natychmiastowej konsultacji z lekarzem:tak:i raczej nie czekałabym na Twoim miejscu na kplejne posty z odpowiedziami tylko dzwoniła do gina:tak:
 
Hej! Mnie brzuch boli całe 11 tyg. Biore luteine i duphastan, bo na poczatku jeszcze dodatkowo plamiłam. Dzidzia rośnie, macica się rozciaga i to podobno dlatego. Kumpela jest w 6 mies. i też ją boli a ciąża przebiega prawidłowo. Konsultacja napewno Cię uspokoi. Nie warto czekać i tracić nerwów na domysły. Pozdrawiam!
 
:)to moja druga ciąża...choć urodziłam w 33 tyg.mam zdrową córeczkę ma 5 lat:)teraz widzę ,że będe musiała pocierpieć bo z pierwszą nic mnie nie bolało:)jestem pełna pozytywnego myślenia alę cóż taka rola mam zawsze się martwimy.Dziś dzwoniłam do lekarza i powiedział,że jeśli wystąpią plamienia lub ból się nasili mam przyjść wcześniej niż się umówiłam.Narazie nie jest tak żle ale ciągle ten brzuszek czuję takie dziwne ciągnięcia podobne do bóli miesiączki do tego czasem kłucie po bokach.Ja również biorę luteinę noi oczywiście folik i witaminki:)Mam nadzięje ,że to minie z czasem:)może boleć byle było wszystko ok ha ha czego się nie zrobi dla skarba.Pozdrawiam i życzę zdrówka dla Ciebie i Twojej Iskierki:)
 
bol brzucha w ciazy jest normalnym zjawiskiem ja jestem 27 tygodniu i taz miewam bole brzucha ale zawsze warto poradzic sie lekarza moj ginekolog przepisal mi no spe jest niedroga i naprawde pomaga pozdrawiam i trzymaj sie napewno wszystko bedzie ok:-)ola z gdanska:-)

Zgadzam sie z tym ze wiele kobiet na poczatku ciazyma bole brzucha i nie ma sie czym martwic natomiast co do no spy to zdania sa podzielone.
Ja mieszkam w anglii i bylam taka cwana ze przywiolam sobie no spe z polski.Poszlam na wizyte bo tez mialam te bole i pokazalam lekarzowi co biore to sopjrzal na mnie jak na wariateke i powiedzial ze pod zadnym pozorem mam nic nie brac.
Lezec w lozku calymi dniami az przestanie bolec i tyle a jak juz musze to tylko paracetamol.Stwierdzil ze na ten bol nie ma lekarstwa a no spa jest tu niedozwolona
 
reklama
witam!no niestety nadal boli nie ciągle ale szczególnie wieczorami :(wczoraj przy aplikowaniu luteiny wyczułam w pochwie mała miękka góreczkę .... czy to szyjka ?martwię się bo jeszcze parę dni temu tego nie wyczuwałam...nie boli ale co to jest?:(
 
Do góry