reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy..

werka921

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Październik 2017
Postów
627
Miasto
Bydgoszcz
Witam!
Jestem w 21 tygodniu ciąży. Pani ginekolog dojrzała siusiaka.
Ale czy aby na pewno? Czy może być tak, że to np. pępowina?
Liczę na to, że pani doktor się znała, ale warto też innych spytać co tam widzą, bo słyszałam nie raz od różnych osób, że myśleli, że to siusiak, a to jednak była pępowina.
Czy obecnie mogą się zdarzyć pomyłki siusiaka z pępowiną? biorąc pod uwagę, że teraz mamy naprawdę dobre sprzęty?
 

Załączniki

  • 27651250_2318399808191892_1150027954_o.jpg
    27651250_2318399808191892_1150027954_o.jpg
    163 KB · Wyświetleń: 1 411
reklama
Siusiak jak marzenie...nie ma mowy o pepowinie Wszystko wyrazinie widac:-)

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha, dziękuję bardzo!
Jestem zaskoczona, bo miałam wrażenie, że noszę dziewczynkę, a tu Pani doktor mówi, że siusiak.
A tu jeszcze zasiano mi wątpliwość, że często mylą z pępowiną, ale chyba nie w tych czasach już:)
 
Mnie się ostatnio zdarzyło, że pani doktor zobaczyła przez moment dwie kuleczki. Aparatura stara, ale do tej pory widać było że dziewczynka, bo ładnie się układała.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie się ostatnio zdarzyło, że pani doktor zobaczyła przez moment dwie kuleczki. Aparatura stara, ale do tej pory widać było że dziewczynka, bo ładnie się układała.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
nie nie, tam akurat gdzie byłam to sprzęt mają dobry, na zdj widać też, że wyraźne :)
Tylko była kwestia tego czy mylą siusiaka z pępowiną
 
No ja też na tym zdjęciu widzę że to nie pępowina.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pepowina na takim zdjeciu tzw "potty shot" nie jeste widoczna.Na dziewczecych potty shot nie widac kompletnie nic- w sensie nic nie odstaje a dziewczynki tez maja pepowine jakby nie patrzec;p
Tak wyglada dziewczynskie potty shot.
1517579372-88dd2795c0d74c05-aaaaaa.png


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry