reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Dołączył(a)
19 Czerwiec 2022
Postów
3
Hej, 12-13 tydzień ciąży, lekarz nic nie mówił na temat płci, ciekawi mnie czy już widać jaka jest płeć.
IMG_20220619_182048.jpg
IMG_20220619_182115.jpg
 
reklama
Skoro lekarz nic nie mowil to znaczy, ze nie byl pewny co do plci. Niewiadomo, czy na zdjeciu jezy uchwycona nozka, pepowina, czy wyrostek plciowy. Musidz uzbroic sie w cierpliwosc.
 
Lekarzem nie jestem, ale jeśli to wyrostek płciowy na usg to mama ginekolog fajnie to opisuje na swoim blogu jak można poznać płeć
 
Ostatnia edycja:
Lekarzem nie jestem, ale jeśli to wyrostek płciowy na usg to mama ginekolog fajnie to opisuje na swoim blogu jak można
Właściwie widziałam zdjęcie gdzieś w internecie jak poznać czy będzie chłopiec czy dziewczynka i przygladalam się zdjęciom ale nie jestem pewna dlatego napisałam post :///
 
IMG_20220619_232137.jpg

Między innymi te zdjęcie. Rzecz biorąc nastawiłam się na dziewczynkę, i takie wewnętrzne przeczucie o tym świadczy a z tych zdjęć wydaje mi się że będzie chłopak . Choć jak wiadomo pewność co do płci okaże się w późniejszym okresie.
 
wg mnie na tym etapie to trochę wróżenie z fusów, ja w 11 tc mialam miec chłopca, a wg nifty wyszla dziewczynka

u Ciebie nie umiem stwierdzic nic wg zdjecia
 
Zobacz załącznik 1415769
Między innymi te zdjęcie. Rzecz biorąc nastawiłam się na dziewczynkę, i takie wewnętrzne przeczucie o tym świadczy a z tych zdjęć wydaje mi się że będzie chłopak . Choć jak wiadomo pewność co do płci okaże się w późniejszym okresie.

Na bad. prenatalnym I trymestru genetyk powoedzial mi, ze przeczucie tez jest wazne. W pierwszej ciazy od poczatku czulam, ze bedzie dziewczynka i tak tez bylo.
 
przeczucie jest ważne?

No ciekawe, bo ja u 90% z tym przeczuciem wiem, że płeć była inna😆
łacznie z tym, że ja też miałam byc chłopcem, bo „mama tak czuła”
 
U mnie w 12 tygodniu lekarz na prenatalnych też nie chciał się wypowiadać na temat płci, dopiero później od swojego prowadzącego usłyszałam co on uważa. Trzeba niestety jeszcze trochę poczekać :p
Co do przeczucia, to z partnerem byliśmy przekonani, że będzie chłopak. Jakie było moje zdziwienie, gdy lekarz powiedział, że dzidzia wyglada mu na dziewczynkę 😂😅
 
reklama
przeczucie jest ważne?

No ciekawe, bo ja u 90% z tym przeczuciem wiem, że płeć była inna😆
łacznie z tym, że ja też miałam byc chłopcem, bo „mama tak czuła”

Oczywiście że jest ważne, ale nie każdemu się udaje strzelić ;)
Ja w obu ciążach już koło 7-8 tygodnia czułam, jaka będzie płeć i nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć, ale w obu przypadkach się potwierdziło :)
A żeby było śmieszniej, to zachcianki miałam typowo na opak, więc nikt mi wierzyć nie chciał, jak mówiłam, że wiem, że będzie córa/syn :D
 
Do góry