reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopczyk czy dziewczynka ?

reklama
Ja ci mowie ze nie ma tego wpisanego w papierach ale ty wiesz lepiej ... jaki jest sens dyskusji z tobą?

To forum dla kobiet w ciąży,potrzebujących spokoju i pozytywnych wibracji a jak ci brakuje wrażeń w zyciu to idz na targ powykłucać się z przekupami ....
No skoro lekarz nie rozpoznał płci to chyba oczywiste, że nie ma 🙈 jak Ci doradzałam zadzwonić do gabinetu i zapytać to nie wiedziałam, że dziecko nie współpracowało. Napisałaś to w późniejszym komentarzu.

Jak potrzebujesz spokoju to zawsze możesz wyłączyć internet i porobić coś co Cię relaksuje zamiast stresować się zdaniem innych użytkowników forum. Rozumiem, że wytknięcie błędu czy nieprzychylne komentarze mogą wprowadzić z równowagi. W końcu hormony szaleją.

I ponawiam. Będę robić co mi się podoba. Jak będę chciała iść i się kłócić na targu to pójdę bez Twojej komendy. A jak będę chciała pisać komentarze to mi nie zabronisz.
 
No skoro lekarz nie rozpoznał płci to chyba oczywiste, że nie ma 🙈 jak Ci doradzałam zadzwonić do gabinetu i zapytać to nie wiedziałam, że dziecko nie współpracowało. Napisałaś to w późniejszym komentarzu.

Jak potrzebujesz spokoju to zawsze możesz wyłączyć internet i porobić coś co Cię relaksuje zamiast stresować się zdaniem innych użytkowników forum. Rozumiem, że wytknięcie błędu czy nieprzychylne komentarze mogą wprowadzić z równowagi. W końcu hormony szaleją.

I ponawiam. Będę robić co mi się podoba. Jak będę chciała iść i się kłócić na targu to pójdę bez Twojej komendy. A jak będę chciała pisać komentarze to mi
Mówił Ci już ktoś, że jesteś strasznie toksyczna osobą?

Z takim podejściem powinnaś mieć bana na wypowiadanie się na takim forum......

A jak już się tak uczepiłaś tego co napisał odnośnie "współpracy dziecka" to chodzilo mi o jakosc zdjęcia. Biję się w piersi, że użyłam złego sformuowania ....
 
Szkoda, bo teoria nub daje niezłe rozeznanie.
Obawiam się, że na tych zdjęciach USG co masz nie widać płci. :( Zostaje czekać do kolejnego badania. Nie pomogę.
Zgadzam się. Też jestem zwolenniczką tej teorii. Nie jestem zafixowana na poznanie płci. Spokojnie poczekamy .... do porodu :D to raczej miał być luźny wątek jak w gronie koleżanek przy dobrej kawce 😉
 
Zgadzam się. Też jestem zwolenniczką tej teorii. Nie jestem zafixowana na poznanie płci. Spokojnie poczekamy .... do porodu :D to raczej miał być luźny wątek jak w gronie koleżanek przy dobrej kawce 😉
W mojej ostatniej ciąży miałam przeboje z płcią dziecka. Lekarze mówili: raz dziewczynka, raz chłopiec. :D Na 6 USG było pół na pół. Trzy dziewczynki i trzech chłopców. Poważnie. 😂 Dziecko tak się układało, takie psikusy robiło lekarzom i matce, że lekarze nie mogli rozpoznać płci. :D W tym lekarz z certyfikatem medycyny płodowej. Pomylił się (mam na piśmie).

Lubię pozgadywać z USG, czasem mi się udaje. ;) Powodzenia, zdrowej, nudnej, i bezproblemowej ciąży. 🥰
 
Mówił Ci już ktoś, że jesteś strasznie toksyczna osobą?

Z takim podejściem powinnaś mieć bana na wypowiadanie się na takim forum......

A jak już się tak uczepiłaś tego co napisał odnośnie "współpracy dziecka" to chodzilo mi o jakosc zdjęcia. Biję się w piersi, że użyłam złego sformuowania ....
Na szczęście nie Ty i tym decydujesz.

A skoro Cię tak irytuje to nie rozumiem po co ze mną dyskutujesz?

I tak na marginesie... Jakoś zdjęcia nie zależy od współpracy dziecka, tylko od sprzętu. Od dziecka zależy jak się ułoży. Więc raczej kiepską sobie wymyśliłaś wymówkę.

I standardowo jak się w kończą argumenty to się zaczynaja osobiste podjazdy.. No nic. Powodzenia w poznawaniu płci na forum zamiast w gabinecie 😘
 
Na szczęście nie Ty i tym decydujesz.

A skoro Cię tak irytuje to nie rozumiem po co ze mną dyskutujesz?

I tak na marginesie... Jakoś zdjęcia nie zależy od współpracy dziecka, tylko od sprzętu. Od dziecka zależy jak się ułoży. Więc raczej kiepską sobie wymyśliłaś wymówkę.

I standardowo jak się w kończą argumenty to się zaczynaja osobiste podjazdy.. No nic. Powodzenia w poznawaniu płci na forum zamiast w gabinecie 😘
Masz racje szkoda czasu i energii na glupie dysputy ... niepotrzebnie się zniżyłam do tego poziomu ....
 
W mojej ostatniej ciąży miałam przeboje z płcią dziecka. Lekarze mówili: raz dziewczynka, raz chłopiec. :D Na 6 USG było pół na pół. Trzy dziewczynki i trzech chłopców. Poważnie. 😂 Dziecko tak się układało, takie psikusy robiło lekarzom i matce, że lekarze nie mogli rozpoznać płci. :D W tym lekarz z certyfikatem medycyny płodowej. Pomylił się (mam na piśmie).

Lubię pozgadywać z USG, czasem mi się udaje. ;) Powodzenia, zdrowej, nudnej, i bezproblemowej ciąży. 🥰
To rzeczywiście trzymali cię w niepewności do samego końca.
Swoją drogą, myślałam, że przy chłopcu jego narządy są dość wyraźnie widoczne w późniejszych USG ale wasze historie pokazują, że bywają zaskakujące niespodzianki :)

Dziękuję za życzenia ❤
Spokojnego wieczoru kochana💋
 
reklama
To rzeczywiście trzymali cię w niepewności do samego końca.
Swoją drogą, myślałam, że przy chłopcu jego narządy są dość wyraźnie widoczne w późniejszych USG ale wasze historie pokazują, że bywają zaskakujące niespodzianki :)

Dziękuję za życzenia ❤
Spokojnego wieczoru kochana💋
Jak nóżki są zaciśnięte, a dziecko skierowane główką w dół, to czasem ukrywa niespodziankę za nóżkami. Sama byłam przekonana, że mój synek to dziewczynka. :D Spokojnej i nie ma co się denerwować. :)
 
Do góry