reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chłopczyk czy dziewczynka ?

reklama
Jeszcze raz podkreślam, że jeśli uważacie taki wątek za śmieszny lub bezcelowy " bo można sobie poczekać do kolejnego USG" to po co komentować ? Żeby się powymądrzać czy dowalić innej mamie, że jest mało oczytama bo powinna sobie odpowiednie testy zrobić na rozpoznanie płci? A ja mam ochotę o to zapytać koleżanki z forum i jeśli odp nie dotyczy zapytania to proszę sobie darować komentarze .....
 
To chyba miała być tylko taka zabawa :) Ja z tych zdjęć nie jestem w stanie nic wywnioskować.
A który to tc?
No w końcu ktoś z poczuciem humoru a nie ciasna gumką w majtkach 😀 Tydzień 17 a maluch podobno nie chciał współpracować. Wątek założony bardziej dla zabawy i wspólnego "pogdybania" ale jak widać nie ze wszystkim się da ....
 
Wystarczy zaczekać do kolejnej wizyty i zapytać. A jak się niecierpliwisz to zadzwoń i niech sprawdzą w karcie jaka płeć.

Co Ci da opinia przypadkowych osób? X dziewczyn napisze, że to chłopiec. Y, że dziewczynka. A Ty nadal nie wiesz jaka płeć nosisz pod sercem 🤷
Gdyby to jeszcze było zapisane w karcie .... Nie marnuj swojego czasu i nie komentuj skoro uważasz, ze ten wątek nie ma sensu.
 
Gdyby to jeszcze było zapisane w karcie .... Nie marnuj swojego czasu i nie komentuj skoro uważasz, ze ten wątek nie ma sensu.
I po co ta spina? Próbowałam pomóc. Przecież chcesz znać płeć. No to nikt poza lekarzem Ci nie powie. Chociaż zdarzają się pomyłki. Więc tak na 100 procent poznasz na porodówce. Jak się dziecko urodzi.

I tak, lekarz ma płeć zapisana w karcie... Oczywiście jeżeli było ja widać.

A jak pytasz publicznie musisz się liczyć też z niewygodnymi komentarzami. Mamy wolność słowa i wypowiedzi. Ty możesz pytać o głupoty, ktoś inny może się wymadrzac.
 
Próbowałaś pomóc .... hmmm. A w jaki sposób? Twierdzą, że moje zapytanie ogólnie jest bez sensu bo poznam płeć na kolejnym USG lub w czasie porodu ? I po co wogole mi znać opinie obcych osób?
To po co jest to forum ?
I wiesz co lekarz ma zapisane w karcie zamiast płci? Że mama nie chciała jej poznać ...

Masz prawo do wyrażania własnej opini ale nie każda opinia jest warta wyrazenia ....

Milego dnia
 
U mnie przed 20tc lekarz nigdy nie powiedział jaka płeć. 🤷‍♀️ I to mimo dobrego aparatu USG ;-)
Także na kolejnej wizycie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane.
Ja zgaduję, że dziewczynka :D

PS. Ale jeszcze nie kupuj dziewczęcych ciuszków :D
 
Próbowałaś pomóc .... hmmm. A w jaki sposób? Twierdzą, że moje zapytanie ogólnie jest bez sensu bo poznam płeć na kolejnym USG lub w czasie porodu ? I po co wogole mi znać opinie obcych osób?
To po co jest to forum ?
I wiesz co lekarz ma zapisane w karcie zamiast płci? Że mama nie chciała jej poznać ...

Masz prawo do wyrażania własnej opini ale nie każda opinia jest warta wyrazenia ....

Milego dnia
Wybacz, ale ono jest bez sensu i nie ma co się unosić.

Nie chcesz zadzwonić i zapytać co lekarz odnotował w dokumentacji (na pewno nie fakt, że nie chcesz znać płci) Twoja sprawa. Jak dla mnie to możesz sobie wywróżyć płeć z fusów albo postawić tarota.

Skoro dla Ciebie BB jest od ustalenia płci dziecka to ok. Mi się wydawało, że od tego jest ginekolog 🤷Jednak wystarczy spojrzeć na odpowiedzi jakie dostałaś. Jedna widzi dziewczynkę inna mówi, że nie da się płci odczytać.

Życzę Ci więcej cierpliwości. Przy dziecku się przyda.
 
To jest zawsze wielka niewiadoma do samego końca... ale w ten pochmurmy deszczowy dzień chcialam sobie zafundować trochę pozytywnej energii i "pogdybać" się innymi dziewczynami 😉
Dla mnie na tym USG widać " znikającego siusiaka " hahaha.
 
reklama
Uwierz mi, że u chłopca to wygląda jak trzecia noga ;p
Dziewczynce trzeba zajrzeć pomiędzy nogi - tam powinny być 3 kreseczki wyglądające jak hamburger.
 
Do góry