reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Aga,super! 100 Lat dla Adasia:)

Pogoda,pogoda...co z tego;(((((((((

Bylam z malym u pediatry,juz wieczorem goraczkowal,w nocy znowu ucho dalo znac,nad ranem takze goraczka,dostal anty,podalam mu pierwsza dawka i zwymiotowal,zobaczymy jak bedzie wieczorem,no i czekam na wizyte w poniedzialek laryngologa,dostalam takze namiary na Olijewskiego(ktoras moze zna),nawet nie wiedzialam ze przyjmuje tez u Gizinskich,ale czekanie na wizyte takze kilkudniowe;/.
Teraz goraczka mu zeszla i warjacje na maxa,jakby nie on;).

Milego!!!
 
Tort pewnie smakowity, nie może być inaczej! Ja dla odmiany dziś naleśniki robię ale nie smakują mi tak jak mamine choć robię z jej przepisu - taka ze mnie zdolna bestyjka :-)

Ma:-)rtyna zamówiła sobie torbę cos w tym stylu Czarodziejko-wróżka | TrzyCienie Tylko fioletowo-czarna, postać Jakiej Monsterki H. i grawerek z imieniem.... zobaczymy jak przyjdzie bo juz o niczym innym nie mówi :-D
 
Do Olijewskiego chodze od lat ( choć juz powinysmy iśc znowu ale jakoś lepiej z migdalkiem to czekamy) bardzo miły i jak dla mnie dobry lekarz. Przyjmował w dziecięcym, LarMedzie na Karłowicza może to się zmieniło ale polecam! On stwierdził, że mamy poczekać z wycięciem migdałków bo jest za mała i mogą odrosnąć albo się obkurczyć w wieku 8-10 lat, choc inna Pani doktorowa nam już termin zabiegu wyznaczyła i nie poszłyśmy :cool2:

Dobra pogoda jest dobra nawet jak się w domu siedzi bo można pranie zrobić, okna umyć hehehhe.... tylko jeszcze chęci musza być ;-)
 
po imprezce torcik calkiem smaczny wyszedl :D
208504.jpg208508.jpg
 
reklama
Witam
Gratuluje wszystkim szkrabom odzwyczajonym od smoków, mleka butelki itp, chorym bardzo współczuję i życzę zdrówka. U nas jakoś leci ale jak tylko się pojawia słoneczko to korzystamy i chodzimy na rowery, do piaskownicy i takie tam. Dzisiaj byliśmy na zajęciach otwartych w przedszkolu i Igul był zachwycony, ciekawe jak będzie dalej:happy2:.
Agnieszka gratuluję tortu. Jest boski, masz talent dziewczyno.
 
Do góry