reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
A pewnie, że opaleni. Moje dziewczyny przez 3 dni w basenie w ogrodzie szalały. A ja wczoraj zaszalałam...
 
Hej!

My wrocilismy po tyg,powietrza mi brak,nic sie nie chce;(...tez opaleni,basen tez zaliczony:),byle tylko do czerwca wytrzymac...

Poszukuje dla kuzynki laktatora...moze ktoras posiada?
 
My nie opaleni. Siedzimy w domu. Nikodem dalej na antybiotyku, ja od wczoraj tez - więc niestety słońce nam niepisane. Dziewczynki korzystają i gdzie moga tam jeżdża.
 
I ja się witam:):)

ale majówka!! tego było mi potrzeba!!! takiego mega naładowania akumulatorów!!!! chociaż pewnie w poniedziałek o 5 już będą rozładowane..:-D

Opalona a pewnie!!! na tzw "podkoszulkę":-D

Madziara zdrówka dla Ciebie i Nikdema!!!!

U nas Olek cały czas pokaszlujący.. już ze 2 tyg się te kaszlisko trzyma!!! wczoraj byliśmy się nawet osłuchłac, wsio ok. Spiajmy tylko syrop!!

mmmmm majówko trwaj:-)
 
I ja się witam.Majówkę miałam taką przerywaną pracą bo 30 i 2 byłam w pracy. ale i tak wypoczęłam na maksa. Dzieciaki wybawione, opalone szaleliśmy całe dnie na dworzu. F nauczył się jeździć na 2 kółkach-muszę go pochwalić bo ja nie zdążyłam wrócić ze śmietnika a on już jeździł. M się nie nabiegał za nim:-D, puścił i młody pojechał. Byliśmy też w końcu w Juraaparku w Solcu i jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Ilość atrakcji w cenie biletu jest ogromna. Warto pojechać. A dzisiaj ten deszczyk mi się podoba bo mam swieżo posadzone hortensje na balkonach i pięknie im to robi.
Madziarce życzę zdrowia, reszcie łagodnego powrotu do rzeczywistości.
 
Witam :)
Po majówkowo trudno do pracy wrócić, więc dwa dni wolnego mam :-) jutro misja specjalna i wyprawa do Fokusa z rana rezerwować urodziny dla córci. Potem do Tesco i kolejne podejście wybrania nowych butów w ramach reklamacja - a nic mi się nie podoba :no: Kolejny punkt wycieczki to ul. Szajnochy i szukanie albumów.
 
Iza to dużo biegania masz.
Agnieszka trochę ci zazdroszcze tych wyjazdów.

A ja powoli zaczynam szykowanie do komuni - bo to juz za niecałe dwa tygodnie. Musze ogarnąc mieszkanie, porobić zakupy itp.
 
reklama
Do góry