reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
ja tez nie trawie serduszek pluszakow i lizaczkow ...

ale w domu robie jakies ciacho dla nas (tym razem tort czeko-malinowy) zrobilam kartki wlasnoreczne dla moich chlopakow (nie lubie kupnych kartek na zadne swieta) no i z racji wyprowadzki synka do babci idziemy do kina:D
a po kinie mam szmpana i truskawki w czekoladzie:)

małż kupił mi pioro i dlugopis wraz z etuii a do tego wizytownik :D
 
Aniu,no to trzymam kciuki za zabieg...
Aga to zycze przyjemnosci:-)...jak truskawki w czekoladzie zostana to ja chetna:tak:szmpana mozecie wypic calego;-)...

A ja wstalam pol godz temu,nocka troche odespana a mlody spi dalej...w sumie na dobre mi to nie wyszlo bo chodze do tylu ale zaraz za kolacje sie biore i nazat do lozka...Wiki dostala znowu kaszlu krtaniowego,wrrr,oszaleje,przeciez jest na anty od piatku:-:)-(
 
Dziweczyny wypowiem się króciutko tylko w sprawie jagód. To takie mądre owoce że działają w zależności od potrzeby albo zatwardzają albo rozluźniają. Jednym słowem REGULUJĄ
 
Witam Walentynkowo :-)
Świętującym i NIE..... Wszystkiego Najsłodszego!
Mnie coś glowa rozbolala w pracy i cały czas trzyma, więc za chwile pranko wyjmę, prysznic i do łózeczk. Myślałam że z okazji dzisiejszego święta będzie szanasa na fajny filmik ale nie :-(

Jak znajdziecie dobry pretekst na spotkanie to się pisze, bo mi juz pomysłów brak i chęci zaczynają topnieć, bo pytam od lata a co spotkania nie widać to nie wdać :no:
 
Witam się:-)

jak dobrze być w domku:-) D właśnie robiśniadankoa ja spijam kawkę:tak:

Aniu kiukasy za zabieg zaciśnięte &&&&

Olas u dziadków. Mieliśmy w planach odebrać go dopiero o 14 i jechać na szczepienie na 15 ale skoro jest tyyyle śniegu to odbieramy go o 11 i sru n sanki:-D

Co do spotkania to ja jestem chętna ale... (nowa a już ma jakies "ale":-D) w tygdniu to u mnie kiepsko... póki co Olas ok 18 umęczony i idzie już spać. W weekendy co drugi mam szkołę... jeśli więc coś ustalicie to postaram się dostosować:tak:
 
Melduje sie po kiepskiej nocy...tym razem mnie dopadlo rzyganko,boli mnie glowa,w klacie i plecy:-( zaraz sie obale a glodna jestem ale narazie jeszcze tylko woda...

Iza,to moze jednak to kino w weekend...a potem kawa w plenerze??

Gosia,ten weekend szkola???
 
Wczoraj zawiozłam dzieci do tesciow i mam teraz prawie 2 tygodnie spokoju :D

Mój mąz mnie wczoraj zaskoczył. Dostała od niego śliczna, ręcznie robiona kartkę, która specjalnie dla mnie zamówił :szok:

Iza jak masz ochotę to wpadnij na kawke :)
 
reklama
hej,

poczekajcie z tym spotkaniem :cool2:, bo ja dopiero w sobotę wieczorem zjeżdżam z Kołobrzegu....a chętnie się wyrwę i z Wami spotkam :)
 
Do góry