reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

jutro musze chalupe do pożadku doprowadzic wiec czeka mnie sporo ruchu !!
ja mam problem (dzisiaj sie dowiedzialam) z utrzymaniem równowagi ... wychodzilo mi tylko tylem (na palcach) ale przodem na pietach masakra... dupa zbita, nie wspomne ze nie bylam wstanie podjechac na wyciagu!!! 10 razy upadlam i zrezygnowalam... dymalam na pieszo do góry

deske wypozyczalam wraz z butami 10zł , do tego kupilam karnet na 10 wjazdów wyciagiem (skasowalam jeden i nie wjechalam :D) za 15zł :)
 
reklama
Witam się na szybko weekendowo:)

Wczorajsze testy na mleko rewelk:) Od wczoraj Olas dostaje mleko Nan:) póki co robimy 50/50 z nutramigenem. No ale narazie wsio ok:)

Ja dzisiaj wieczorkiem idziemy na imprezkę rdzinną:-) W 3 jedziemy tylko na 2h. Późnij D z Olkiem wraca do domku a ja zostaję:tak: Niesety Olak chodzi spać po 18!!! więc ktoś msi z nim wrócić żeby ktoś mógł się bawić dalej:-D

Miłej soboty:-) zagląn jeszczejak Olek się kimnie.
 
Dziewczyny byłyście już kiedyś na tej "Zamieniadzie"??? a może się wybieracie??? Zamieniada - SWAP PARTY- akcja wymiany ciuchów - 11 luty 2012 | Facebook
Ja pierwszy raz usłyszałam wczoraj bo znajoma pytała czy z nią nie pojadę... no ale u nas dzisiaj ta impra na 17 więc nie dam rady a szkoda bo bym chociaz z ciekawośi tam polazła i obczaiła co i jak:) wydae mi się, że to neizla alternatywa między kupowaniem drogich ciuchów w sklepach a buszowaniem po lumpach - ja się do tego nei nadaję bo nigdy nic nie trafiłam...
 
Ja pamietam kiedys jak bylam na takiej zamieniadzie latem w myslu...taki troche haos byl i w koncu zrezygnowalam...ale chwala sobie;).
My dzisiaj tez na impreze do brata,rocznice slubu maja 20;) takze troche sie rozerwiemy...Wiki goraczka sie nadal trzyma,spadla troche od wczoraj,dalam jej niestety anty wieczorem bo zle bylo ogolnie a dzisiaj wywalilo jej takie ogrochy ze wyglada jakby miala dwie wary na dole;/...

Goosiek,super ze testy rewelka:)
Aga,du** boli;/,dobrze ze jestes cala;)..jak zakwasy sa???...ja siebie chyba nie widze,polamana i obita na maxa,heh.

Sali 100 lat i spelnienia marzen dla Tymka;**
 
Wygląda na to, że wszyscy w piątkowy wieczór szaleją, tylko ja przed kompem sama siedzę
Ja nawet siły siedzieć nie miałam jak padłam o 20stej z ciśnienie 90/59 to dzis ledwo co wstałam przed 12stą taka nie moc mnie opanowała :-( co dziwne bo przed 20 jeszcze kawke sobie wypiłam i jak widać nic nie działa!
Dziś mam lenie i chyba z domu nie wyjde taka jakaś zmęczna jestem, dobrze że zakupy wczesniej zrobione.

Anka-spe będziesz welniane swetry na maszynie krawieckiej szyła ? Mam kilka ciepłych sweterków ale nie oddam :-) leżą i czekaja na zimne dni, bo jeszcze w tym roku nie były potrzebne :szok: ja nawet bawełnianych rajstopek nie miałam tylko takie średniaki i nie zmarzłam - sama sie dziwie jak to mozliwe. Znajomi się zastanawiają co mi jeszcze wycieli że wiecznie mi ciepło :-p bo to bardzo dziwne!

Narty czy deska nigdy mnie nie interesowały własnie z powodu przebywania na zimnym, ja nawet aparatu nie wyciągam jak jest koło zera bo to już wtedy żadna przyjemność :tak:

Udanego weekendu!
 
reklama
Iza to ile musi byc na minusie zebys sweterki przeprosiła????;DDD

Ja to w ogóle jestem ciepła dziewczyna w swetrach sie poce hehe;)

U mnie dzisiaj Kinder Bal;)))
 
Do góry