reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

I ja zagdlądam wiczorowo :-)

jeshu wszędzie piszą, gadają o tej sprawie Madzi:-( serce mi pęka i mam nadzieję, że jednak została sprzedana...

Widzę imporezowo się zapowiada:-) Ja jutro mam szkołę więc dzisiaj grzecznie w domu spijam drinka:-)

kaaasiulka dałaś radę w bólach włosy wyprostować?

AgnieszkaJ a gdzie Ty się na balety wybierasz???

ojj sama bym gdzieś poszła :-D
 
reklama
My godzinke temu wróciliśmy od znajomych, dzieciaki się wybawiły i było fajnie i zabawnie, młody własnie zasnął a M poszedł na siłownię więc chwilka dla siebie w zupełnej ciszy :-)
Jutro do nas znajomi przychodzą i tak się zastanawiam co tu zrobić, czy jakieś ciasto, czy może ciasteczka a w niedziele na urodzinki do teściowej - już się nie mogę doczekać tych jej pyszności :tak:
Pozdrowionka i przyjemności na weekend.
 
a ja dzisiaj do cegielni ide z bratem i jego znajomymi :)

Madzia zazdraszczam meza, moj przylozy rece 3 sekundy i pyta sie czy juz :cool:

wstawilam szarlotke do piekarnika :D do tego lody i bita smietana... nie wiem tylko co na oiad zrobic ehhh... zawsze od deseru zaczynam :sorry:
 
U nas dziś ziemniaczki, wątróbka z cebulką i jabłkiem i surówka z kiszonych ogórków.....na deser dopiero zagniotę pleśniaka, bo za mną chodził już tydzień :-p A jutro obiadek u mamusi to sobie podjem.....i kawka i ciasto.....:)
 
Hello a u mnie przygotowania do imprezki,za wiele nie robie bo to tylko 32 ur. z czego tu sie cieszyc:cool::-D

Robie palki gyrosa schabowe z ananasem i serem i taki przekładaniec z fety i mozzareli;)
W końcu na ur. jedzenie to rzecz drugorzędna haha
 
Hello a u mnie przygotowania do imprezki,za wiele nie robie bo to tylko 32 ur. z czego tu sie cieszyc:cool::-D

Robie palki gyrosa schabowe z ananasem i serem i taki przekładaniec z fety i mozzareli;)
W końcu na ur. jedzenie to rzecz drugorzędna haha
Sali ten przekładaniec z fety i mozzareli mnie zaintrygował jak znajdziesz chwilkę to wrzuć na kulinarny. U nas obiad robi mąż i będzie pstrąg z pieca i surówka z kapusty. A na jutro robię roladę czekoladową z kremem z mascarpone i nutelli. Mam nadzieję że wyjdzie bo jak nie to zostanie koło ratunkowe w postaci Sowy:rofl2:.
A przy okazji najlepszego życzę 32 lata to jeszcze młodość-tak się będe pocieszać:laugh2:
 
uuu kulinarnie się zrobiło:-) to się wbiłamw temat bo akurat wcinam obiad - pomidorówkę:-D mężus zrobił b ja cały dzień w szkole siedziałam :wściekła/y: Olo już śpiocha w D poszedł do sklepupo browarka:cool2: i coś prebąkiwał, że na kolację będzie tosty robił:-p

Sali mnie też zaintrygował ten pzekładaniec!! dawaj przepis. 32 uorodziny powiadasz, najlepszego!!!!:-)

mucha ta Twoja rolada brzmi smakowice:-) mi słodkie nigdy nie wychodz:crazy:
 
A ja muszę przyznać że do cias mam rękę ale gorzej jest z wykończeniem tzn udekorowaniem np tortu, albo jakiś lukier czy coś to już mi tak nie wychodzi jak bym chciała. Ja najczęściej korzystam z tej strony Rolada czekoladowa z kremem z nutelli i jeszcze się nie nacięłam
 
reklama
Do góry