reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

MADZIARA super, ze już jesteś z nami!!! ogromne gratulacje z okazji urodzenia Nikodemka!!!

ja sie jeszcze troche poszwędam po domu i spadam na te ktg... buziaki
 
reklama
Ewelina, spójrz na suwaczek Renifer, to będziesz wiedziała na kiedy ma termin :tak:

Witaj Madziara, ale Cię długo nie było! oczywiscie wielkie gratulacje!!!
Co do Biziela to chyba Madziara jakoś niefortunnie trafiłaś. Ja tak samo jak Ewelina, nie mam żadnych uwag jesli chodzi o opiekę położniczą jak i opiekę nad noworodkiem :no: Oczywiście dziecko jest po opieką matki a pielęgniarki tylko służą pomocą, ale to jak najbardziej jest pozytywne uważam. A jak miałam potrzebę to zawsze panie się zjawiły. No i dzięki paniom z poradni laktacyjnej w szpitalu karmię Oliwkę piersią, bo na początku miałam straszne z tym kłopoty.

Renifer, jeszcze trochę i będziesz tuliła swojego synka w ramionach :tak: Ta końcówka jest bardzo uciążliwa pod względem i fizycznym i psychicznym, ale co tam, wytrzymasz :tak:
 
hey...
EWELINA ja chodze na ktg, bo mi tak lekarka każe... byłam dziś drugi raz... mam chodzić w poniedziałki i czwartki...
a sumie to od kiedy sie chodzi na ktg?
czy są wskazania to nie wiem - jakies 3 miesiace temu mikołajek miał arytmie takze ja jestem szczesliwa ze słysze jego równomierne serduszko...

ide spac, dobranoc!!!
 
Madziara,

No to najlepszego na nowej "podłodze" życia hihi no i synka też rzecz jasna ;-)
ja rodziłam miesiac wczesniej w Bizielu i az tak zle nie było ... nie musiałam mieć wszystkiego swojego ... ale to prawda, że malenstwem sie trzeba tam zajmowac od samego poczatku , a pielegniarki sluza pomoca po wezwaniu... oczywiscie za szybko to nie przychodzą :baffled: moze trafilas na jakas gorszą zmianę ...

zazdroszcze urzadzania mieszkanka... sam Bog tylko wie jak ja to kocham robić ... :-) chwilowo nie mam wiele do zrobienia ... ale czekam na mebelki do łazienki bo trzeba te graty wszystkie pochować hihi :tak: całe tony balsamów i innych kobiecie niezbednych kosmetykow :laugh2::-D

kupilam synusiowi dzisiaj sliczna koszule bo u nas szykuja sie imprezy ... w sobote tescia urodziny a w ndz mojej mamy :tak: to musi jakos facet wygladac no nie ?

slodkich snow ...

Renifer,

a moze to stanie sie tej nocy ?! :tak::-p
 
hihi, AGNES raczej sie nie stanie tej nocy ;)))

mój mąz ma biegunke bo najadł sie tatara i nie daje mi spac... jak zachoruje na salcie to go zastrzele...
 
Oby nie zachorował. mojemu bratu to sie ostatnio przytrafiło ... ledwie posłuchał lekarza, zeby na oddział pojechać, bo już był niezle odwodniony. no ale juz po wszystkim i jest dobrze :)

my bylismy dzisiaj w przychodni, bo mały czesciej pokasłuje, poszlam bo my przeciez nie jestesmy okazami zdrowia. osluchowo czysciutko, ale dostal wapno i syrop prawoslazowy no i dalej bierzemy cebion :)
 
My na szczęście juz wychodzimy na prostą z chorobą, jutro ostatni dzień antybiotyk

Mam do Was pytanie: czy wiecie może gdzie w Bydgoszczy i czy w ogóle można kupić wózek-parasolkę Jane Energy?
 
reklama
Do góry