reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy :)

reklama
ja też już na 6 a butelki musze dokupić bo na razie mam...1

Czyli wymienialas tak?? Bo tu rozne opinie na ten temat sa i ja juz nie wiem...moje smigaly 5 miesiecy caly czas to chyba mozna by je wymienic???(butelki oczywiscie bo co do smoczkow to oczywiste:))
 
ja jeszcze nie wymienilam ani butelek ani smoczkow i musze wymienic smoczusie a butelki powolutku tez zaczne,choc na dobra sprawe to kupie chyba tylko jedna do mleka bo soczki to w niekapku pije.
 
Smoczki wymieniałam dwa razy - z 0 na 2, potem trójprzepływowe. Wczoraj jeden trójprzeplywowy mi się popsuł ;/ Włożyłam 2 i też jest dobrze :szok: Pije tak samo :eek: A tej 2 to prawie wcale nie uzywałam, bo myslałam, że mu za wolno leci :eek: A tu niespodzianka :-D

Butelek jeszcze nie wymieniałam od urodzenia Alusia, ale mam jedną nową w zapasie :tak: Jak się zniszczy ta od mleka, to wymienię :tak: Bo ta od herbatki wygląda jak nowa jeszcze ;-)
 
Smoczki wymieniałam dwa razy - z 0 na 2, potem trójprzepływowe. Wczoraj jeden trójprzeplywowy mi się popsuł ;/ Włożyłam 2 i też jest dobrze :szok: Pije tak samo :eek: A tej 2 to prawie wcale nie uzywałam, bo myslałam, że mu za wolno leci :eek: A tu niespodzianka :-D

Butelek jeszcze nie wymieniałam od urodzenia Alusia, ale mam jedną nową w zapasie :tak: Jak się zniszczy ta od mleka, to wymienię :tak: Bo ta od herbatki wygląda jak nowa jeszcze ;-)
moj od urodzenia mial 2 bo taka byla w butelca z aventu jak kupilam:D i ja glupia tak dawala ale jadl ladnie i pozniej zmienilam na 3 a jak na trojprzeplywowy to juz nie chcial tych smoczkow i kupilam z lovi:D

hmmm ja myslalam w ogoe, ze pytacie o takei uspokajajace:D:D to zmienilam na wiekszy ok 4 mies:D:D
gdzie ja mam glowe:D
 
Czyli wymienialas tak?? Bo tu rozne opinie na ten temat sa i ja juz nie wiem...moje smigaly 5 miesiecy caly czas to chyba mozna by je wymienic???(butelki oczywiscie bo co do smoczkow to oczywiste:))
nie nie ja do niedawna byłam cycową mamą i dlatego mam tylko jedną butelkę ale teraz Alanek jest na butli więc muszę dokupić bo jedna to za zdecydowanie za mało ale myslę że butelki też trzeba wymieniać zwłaszcza plastikowe bo robią sie w nich mikroskopijne rysy gzie gromadzi sie jedzenie a co za tym idzie i bakterie (gdzieś o tym czytałam) no a pozatym nie wyglądaja za ładnie moja ma dopiero miesiąc a już widać róznice jest taka szara
 
nie nie ja do niedawna byłam cycową mamą i dlatego mam tylko jedną butelkę ale teraz Alanek jest na butli więc muszę dokupić bo jedna to za zdecydowanie za mało ale myslę że butelki też trzeba wymieniać zwłaszcza plastikowe bo robią sie w nich mikroskopijne rysy gzie gromadzi sie jedzenie a co za tym idzie i bakterie (gdzieś o tym czytałam) no a pozatym nie wyglądaja za ładnie moja ma dopiero miesiąc a już widać róznice jest taka szara

Też tak myślę :tak: Ale T nie :no: Dla niego każda butelka nasza ładnie wygląda :eek:
 
Ola dziwne te mleczka tam są...aż do roczku 1? heh...oczywiście Sylwia już pisała, że probiotyki bez recepty i Wika - na ulotce acidolac baby jest napisane, że 1-2 saszetki dziennie. I nie ma ograniczeń :tak: Możesz dawać codziennie byleby nie więcej niż 2 saszetki na dobę :tak:
Ja wlewam do mleka probiotyki :tak:

Wczoraj i dziś Aluś nie dostał probiotyków i co? ZAPARCiA! oszaleję, jak będę musiała mu to kupować ciągle :dry:
ja mam plan zeby po 6 miesiącu kupić mu ta kaszkę zdrowy brzuszek ze śliwkami :tak: a i zauważyłam, że jak Filipek dużo mi pije herbatek to az takich problemów z kupką nie ma:)
 
reklama
ja mam plan zeby po 6 miesiącu kupić mu ta kaszkę zdrowy brzuszek ze śliwkami :tak: a i zauważyłam, że jak Filipek dużo mi pije herbatek to az takich problemów z kupką nie ma:)

Wiecie co? Kupy znów normalne :eek: i bądź tu mądry :eek: Wieczorna kupa nawet jak woda (taka biegunkowa)...eh a wcale więcej nie pił w ciągu dnia i je to samo :tak:
 
Do góry