reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy :)

Pytanie - mam smoczki trójprzepływowe z aventa i kurcze jak dosypię łyżkę kaszki, to tak się ciężko pije mojemu klopsowi :szok: pije i pije z pół godz, a potem zostawia pół butli.
Czy to znaczy, że:
- leń z Alka i nie chce ciągnąć
- te smoczki nie nadają się do kaszki ryżowej?

Daffi pisała, że Julka pije kaszkę z trójprzepływowego, więc obstawiam, że mam wygodne dziecko, ale wolę zapytać :tak:
 
reklama
mojemu jak kupilam ten trojprzeplywowy z aventa o musilalam zmienic smoczek na calkiem inny,kupilam z lovi i pije:) a z tamtego nie chcial i juz nie chcial z zadnego iinego z aventa jesc:)
 
mojemu jak kupilam ten trojprzeplywowy z aventa o musilalam zmienic smoczek na calkiem inny,kupilam z lovi i pije:) a z tamtego nie chcial i juz nie chcial z zadnego iinego z aventa jesc:)

Aluś lubi pić z aventa :tak: od początku pił ;-) Ale teraz ta kaszka doszła i na poczatku pił ładnie, a teraz nie chce :dry: Z butli Canpola wypije wszystko gęste :eek: po prostu do kaszki będzie Canpol a do mleczka i herbatek Avent ;-)
 
moj tez pil najpierw tylko z Aventa :D cos mu pozniej nie podpasowalo i pije z lovi,chcialam zeby nauczyl sie pic z profilowanych smokow ale nie chcial:) Dzieciaczki takie male a jak potrafia wybrzydzac:)
 
Pytanie - mam smoczki trójprzepływowe z aventa i kurcze jak dosypię łyżkę kaszki, to tak się ciężko pije mojemu klopsowi :szok: pije i pije z pół godz, a potem zostawia pół butli.
Czy to znaczy, że:
- leń z Alka i nie chce ciągnąć
- te smoczki nie nadają się do kaszki ryżowej?

Daffi pisała, że Julka pije kaszkę z trójprzepływowego, więc obstawiam, że mam wygodne dziecko, ale wolę zapytać :tak:
my tez mamy trójprzepływowego z aventa i jak dodaje 2 łyżki kaszki ryżowej to u nas dobrze leci:)może Alusiowi kaszka nie smakuje dlatego nie chce ssać ? albo faktycznie leniuszek;)
 
Nam doradzano, że nie dawać kaszek ze smoczka tylko łyżeczką, bo powoli od smoczków będzie trzeba odchodzić na rzecz kubeczków i łyżeczek - dla zdrowia ząbków i zgryzu:) Dlatego u nas jak kaszka to tylko łyżeczką, jak próbowałam dać ze smoczka z lenistwa któregoś razu to nie było mowy! Ryk! A łyżeczką wsunął jak odkurzacz :)
 
Nam doradzano, że nie dawać kaszek ze smoczka tylko łyżeczką, bo powoli od smoczków będzie trzeba odchodzić na rzecz kubeczków i łyżeczek - dla zdrowia ząbków i zgryzu:) Dlatego u nas jak kaszka to tylko łyżeczką, jak próbowałam dać ze smoczka z lenistwa któregoś razu to nie było mowy! Ryk! A łyżeczką wsunął jak odkurzacz :)

Wiem :tak: I Alkowi bardziej z łyżki smakuje...tylko kleik mu dosypuję też do butli na noc i to samo :-( Dziś pół butli nie wypił ;/
 
reklama
Do góry