reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe maluszki

Dziewczyny a używacie może tych smoczków trójprzepływowych z Aventa? Bo ja wczoraj kupiłam ale jeszcze nie używałam.

Ja również używam tego smoczka do karmienia wieczornego, gdzie małej podaje mleczko z kleikiem ryżowym. Dla mnie rewelacja :cool2:

Ale samo mleczko i cherbatki nadal smoczkiem nr 1 jemy, bo przy nr 2 mała się ksztusi i zachłystuje :szok:
 
reklama
dziewczyny, a podawalyscie dziecku mleko z kartonika?
kupilam maly kartonik 200 ml, jest napisane ze od urodzenia ale data waznosci do czerwca przyszlego roku:eek:

kupilam z mysla o dokarmianiu na noc bo ostatno wieczorem maly mi dwie piersi oprozna, wisi tak od 17 do kapieli na piersi prawie non stop
 
aha, dzieki Chogata,
ja w proszku nie kupowalam bo wielka paczka byla a nie wiem czy bedzie potrzebne
i wybor ogromny
taki jednorazowy kartonik na probe wzielam ale jakos podejrzliwa jestem:eek:
 
Mewa, moja siostra kupowała gotowe mleczko w szklanych buteleczkach firmy SMA. Mały chętnie je pił. Może takie będzie i Wam odpowiadało.
 

Załączniki

  • S6002522.JPG
    S6002522.JPG
    81,2 KB · Wyświetleń: 26
Mewa my kilka razy na wyjscie takie bralismy.na codzien mamy cow&gate wiec i takie w kartoniku kupilismy.jest dokladnie takie samo jak proszek tylko juz rozrobione:tak:wystarczy podgrzac:-)a jesli kupisz duze opakowanie tego w proszku to trzeba je zuzyc najdalej w 4 tyg a jak nie to do kosza bo traci wartosci odzywcze wiec szkoda marnowac kase i mleko:tak:
 
Dziewczyny mam pytanie-moja Kasia nie zjada tyle mleka co wasze dzieciaki- zazwyczaj jest to 100-120 i je takich posiłków 6 moze 7.Nie je za mało??
czy powinnam ją przestawic na 5 posiłków i żeby zjadała po 180??
Jeśli chodzi o wage to przybiera ładnie - ma 2,5 miesiąca i 5750.
 
reklama
Muszynianka wszystko zalezy jkakie mleczko podajesz.na opakowaniu jest napisane ile posilkow dziennie i jakie ilosci zjada maluszek w danym wieku.ale to tez tak z przymruzeniem oka.moja jeszcze tydzien temu zjadala 6 posilkow a teraz juz 5 jej wystarcza.i tez nie zawsze cale 180ml zjada.najwyrazniej wystarcza dzidzi skoro dobrze przybiera.:tak:nie ma sie czym martwic:-)
 
Do góry