reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelki Avent Classic+ czy butelki Avent Natural+ ?

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Drogie Panie, jak w temacie. Zastanawiam sie nad kupnem butelek antykolkowych firmy Avent, z tym że nie wiem które wybrać. Butelki Avent Classic+ są okolo 30zl tańsze w zestawie od tych Natural+. Czy to jakaś ogromna różnica ?
 
reklama
Ponoć te Natural mają inny kształt butelki i smoczki są twardsze.
Taka dopracowana wersja.
 
ja miałam avent Natural niestety smoczek jest mocno twardy i przeszliśmy na butelki tommee tippee z których jestem zadowolona.maja podobny krztalt smoczka a dziecko z niego odrazu chcialo pic;-)
 
Przy Michale miałam właśnie agent natural były Ok teraz wybrałabym tommee tippe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam tommee tippee i mała chętnie piję a to jest najważniejsze ;) a co do butelki Avent Classic to koleżanka miała i nie była z niej zadowolona.
Pozdrawiam
 
Kupilam butelke Aventa jednak moja circia nie umie z niej pic..ten smoczek taki twardy jest no porazka totalna...
Teraz kupilan zwykla butelke z Canpola i pije z niej chetnie...
 
Do góry