reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelka Philips AVENT z serii Natural

Redakcja BB

Redakcja BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
45
Nowa butelka Philips AVENT z serii Natural, która – dzięki szerokiemu smoczkowi kształtem przypominającemu pierś, a także wyjątkowym, wygodnym płatkom – sprawia, że dziecko ssie z niej w niemal identyczny sposób jak z piersi. Naturalny kształt butelki ułatwia dziecku chwycenie smoczka oraz pomaga połączyć karmienie butelką i piersią, dzięki czemu mamy mogą dłużej karmić naturalnie, zapewniając dzieciom najlepszy start w życie. Aby sprawdzić jakie odzwierciedlenie w rzeczywistości mają powyższe słowa producenta zorganizowaliśmy test, do którego zaangażowaliśmy aż 15 babyboomowych mam. Otrzymały one butelkę i 7 dnia na to, a by wraz ze swym maleństwem zaznajomić się z produktem. Przeczytaj jakie były ich opinie po teście butelki Philips AVENT z serii Natural. Poniżej krótkie podsumowanie:
Plusy:
anatomiczny kształt smoczka
system antykolkowy
Minusy:
cena
Napisz nam co sądzisz o tym produkcie?
200x200xRTEmagicC_aventbutelka_03.jpg
 

Załączniki

  • 200x200xRTEmagicC_aventbutelka_03.jpg
    200x200xRTEmagicC_aventbutelka_03.jpg
    4,3 KB · Wyświetleń: 398
reklama
Ja taka kupilam dla mojej Marysi i jest swietna. Najpierw kupilam mala ze smoczkiem 0, a pozniej jak mala podrosla gdzies w 6 miesiacu wieksza ze smoczkiem 3. Tylko ze ja dlugo karmilam piersia, a z butelki mala pila tylko na noc i wode. Najpierw mialam Dr. Brownsa szklana, bo tak mi poradzila pani w sklepie - niby lepsza bo szklo nie farbuje od soczkow i nie przenika zapachem mleka, ale szczerze - byl to kompletny niewypal. Marysia sie dlawila woda, bo dziurka w najmniejszym smoczku byla tak duza, ze samo kapalo i to jak! Z reszta byla bardzo nieporeczna. Avent jest ergonomiczny dla dloni, zwlaszcza mniejsza pojemnosc. Smoczek dobrze przylega do buzki dziecka. Plastik tez dobry gatunkowo - w ogole nie zszarzal, ani nie przeniknal zapachem mleka modyfikowanego. TAkze wszystko na duzy plus. Gdybym miala wybierac jeszcz raz to ta kupilabym jak w dym, a na tamta nawet bym nie spojrzala. Szkoda, bo za Brownsa poszlo 40 w plecy...
 
Używamy tylko tych butelek i jesteśmy zadowoleni żadna inna sie unas niesprawdzila!polecam bardzo
 
Do góry