reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

buciki

agatka.z1984

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2013
Postów
20
Na co zwracacie uwagę przy zakupie bucików dla dziecka,które zaczyna chodzić. Słyszałam, że lepiej jak są sznurowane. Wiem, że muszą być lekkie i najlepiej skórzane a czy kształt nosków ma znaczenie?
 
reklama
hmmm synurowane pewnie lepiej sie do nogi dopasuje ale ma to swoje minusy. my mielismy wlasnie pierwsze sznurowane i jest to upierdliwe! nie ma to jak rzepy, o niebo szybciej i wygodniej! ja zwracam uwage na to zeby podeszwa byla miekka i zginala sie tam gdzie powinna. a noski... raczej sa podobne we wszystkich butkach, tak mi sie zdaje:)
 
u nas pierwsze najlepiej sprawdziły sie na rzepy. Przy niecierpliwym dziecku szybko się je zakłada. Moje dziecko miało dość pulchną stópę więc musiały być dosyć "płytkie" żeby nóżka dobrze wchodziła.
 
coz my zawsze kupowalismy buciki z Elefunten z deishmam

wiem ze do tanich nie naleza ale sa rewelacyjne

lekkie wykonane ze skory dla nas boskie

a co najwazniejsze maja szerokie noski
podobno najlepiej kupowac z szerokimi noskami zeby paluszki sie nie gniotły :-)-

my kupowalismy i połbuty, sandałki kozaczki poprostu wszystkie

a jak mała skonczyla
lata to kupujemy PUMY ale na zime tylko i wylacznie Elefunten kozaczki koszt zimowych to 139-169 zł

NP
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop...dziecięce.prod?r=5&c=3&q=ELEFANTEN&st=PRODUCT

I takie teraz mamy kozaczki
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop...=all&orderby=topseller&q=ELEFANTEN&st=PRODUCT
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry