reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

reklama
No właśnie waga nie przesuwa się mocno do przodu.Przybyło mi ok 8 kilo ;-)
A Ja zawsze szczuplaczkiem byłam i nie mam tendecji do tycia więc jeśc mogę ile wlezie bez patrzenia na kalorie ;-)
 
Super.. też bym tak chciała :-D ja niestety mam juz 16 kg na plusie , choc nie widac jakos bardzo po mnie tego - głownie poszło mi w uda, brzuszek i troszkę w pupę... mam nadzieje, że szybko sie tego pozbede .
 
Ja do pewnego momentu też nie musiałam liczyć kalorii i bać się o wagę, ale było to bardzo dawno temu i chyba nie prawda :-D Teraz apetyt duży na wadze 12+ i lękam się ile jeszcze mi przybędzie :zawstydzona/y:
 
super brzuszki babeczki!!!!!! tęsknię za swoim ;-)

hehe a wagi się nie lękajcie... wyobraźcie sobie ze ja przytyłam 23 kg (waga na 2 tyg przed porodem a ile bylo w dniu porodu na plusie to nawet nie wiem ale z pewnością więcej...)... ale wszystko da się zrzucić jak się tylko człowiek zaprze :-)

szczęśliwych porodów życzę!!!

sierpniówka 2010
 
reklama
Magda mamy podobne ciazowe brzuchy. Takie dosc pokazne kulki.
A oprocz tego wygladasz pieknie i szczuplo.
JA juz przytylam okolo 13 kg, choc wczoraj na wazeniiu wyszlo ze 15.. Ta waga zawyzala albo ja bylam taka opuchnieta, bo w domu dzien wczesniej wyszlo 72kg.
Az sie boje... Jeszcze mieasiac
 
Do góry