reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

reklama
No to zamieszczam mój "zaokrąglony" bębenek. 20tydzień.
1.jpg
 
misiako super zgrabny brzuszek! Mojego "brzuchacza" też mało z pod ubrania widać jeszcze:blink:

Teofilesia brzuszek też śliczny i już całkiem pokaźny. Mój mąż też lubi moje nowe "kształty". Co chwile do mnie podbiega z maślanymi oczami i prawi komplementy, normalnie nie poznaję;-)
 
Mój to najbardziej zachwyca się cyckami. Nigdy nie miałam jakiś super fajnych, a teraz zrobiły się pełne i kształtne. Normalnie nie może się oprzeć.

U mnie tak samo. Moj M cycki to normalnie ciagle mi maca i nie moze sie nadziwic ze w jego ogromnej dloni sie juz zaden nie miesci :-D i do tego jak jestem w lazience czy chodze po domu rozebrana to mnie ciagle podglada :-D niby tak ukratkiem zebym nie zauwazyla ale ja czuje jak wodzi wzrokiem :-D;-) Ach te chlopy, tylko cialo im w glowie ;-)
 
Kurcze - ale jak tak dalej pójdzie - to nie wiem czy w drzwiach się zmieszczę. Dzisiejsza waga 54 - dopiero co była 53 !
Przytyłam już 6 kg - a nawet w połowie nie jestem :(
A w święta - nie mogłam się powstrzymać - tony słodyczy, ciast... Ciagle głodna jestem...

To i ja dziewczynki pochwale się moim brzuszkiem :) i wagą :) Ja zaczynałam z wagą 53,5 kg - teraz ważę już 61 kg więc jakieś 5,5 kg do przodu . Więc nie jesteś sama ewelinak1. Też nie jem wiele u mnie to chyba raczej słodycze wpłynęły troszkę na wagę , stąd moje postanowienie - że tylko raz w tygodniu mogę sobie je na nie pozwolic. Mam nadzieje, że zmieszczę się na końcu w wadze 12-13 kg. Póki co przytyłam głownie w udach i biodrach :( i niestety chyba zacznę cwiczyc, żeby troszke zadbac o te nozki... Dziewczyny propos bioder - czy o nie jest w ciazy tak, ze one się musza troszkę powiększyc , w sensie rozszerzyc?

brzuszek 2.JPG to my w 20 tyg. i 5 dniu :)
 
reklama
To i ja dziewczynki pochwale się moim brzuszkiem :) i wagą :) Ja zaczynałam z wagą 53,5 kg - teraz ważę już 61 kg więc jakieś 5,5 kg do przodu . Więc nie jesteś sama ewelinak1. Też nie jem wiele u mnie to chyba raczej słodycze wpłynęły troszkę na wagę , stąd moje postanowienie - że tylko raz w tygodniu mogę sobie je na nie pozwolic. Mam nadzieje, że zmieszczę się na końcu w wadze 12-13 kg. Póki co przytyłam głownie w udach i biodrach :( i niestety chyba zacznę cwiczyc, żeby troszke zadbac o te nozki... Dziewczyny propos bioder - czy o nie jest w ciazy tak, ze one się musza troszkę powiększyc , w sensie rozszerzyc?

Zobacz załącznik 349819 to my w 20 tyg. i 5 dniu :)

mi właśnie też sie wydaje że biodra trochę sie rozszerzają ale ja i tak mam już szeroke więc mam nadzieje że dużej różnicy nie będzie...
 
Do góry