reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

reklama
Magda piękny ciążowy brzuszek, taki okrąglutki.

Ja to się już nawet nie ważę. Ostatnio było chyba z +14. Nie chcę się dołować. Chociaż wczoraj na szkole rodzenia mieliśmy lekcje o diecie matki karmiącej i na koniec powiedziałam do męża, że na tej diecie to ja zejdę. Więc coś czuję, że przy karmieniu finałowo skończę z lepszą figurą niż przed ciążą. Ale teraz i tak dobija mnie wskaźnik na wadze- mąż się śmieje, bo jak już czasami na nią wskoczę to słychać z łazienki krzyk "łżesz"!!!! Hahahaha:-) A takiego mam smaka na słodkości.....
 
A u mnie co kolejna ciąża to mi mniej kilogramów przybywa hehe.W pierwszej miałam 20 n + w drugiej 12 .A przy tej trzeciej mam najwiekszy bębenek choć mi sie nie wydaje duzy.Nawet jak byłam ostatnio na zakupach w markecie to kasjerka się dziwiła że mam jeszcze miesąc bo ona myslała że to raczej tak blisko połowy ;-).Oj ciekawa jestem jaki ona miała hahaha
 
Ja w 34 tyg Photo-0052.jpg
 
Ostatnia edycja:
magda mi np. wydaje się, że mam duży brzuch a wszyscy mówią, że nieduży jak w 7 miesiącu...nie wiem chyba ludzie chcą być mili;-)
ja przytyłam 11kg-dzisiaj się ważyłam i w pępku mam 108:szok: w szoku, bo jeszcze ze 2 tyg temu było 104...
nanusia masz brzucholek, ale nie taką piłkę, taki podłużny się wydaje:-) albo to przez bluzkę.
 
nanusia ładny brzusio:)

aniawos mi tez sie tak wydaje, ze często ludzie chcą być mili i mi mówią, ze mam mały brzuch jak na ten miesiąc....były dni ze jedna osoba powiedziała mi że mam duży, a druga że mam mały...tyle że większość osób twierdzi, ze ładnie wyglądam ( jak na ciążę hahaha) bo mi "poszło" w sam brzuch i nie jestem jakaś opuchnięta i nabrzmiała cała

aaa...mi tez drastycznie w ostanim czasie zwiększył się obwód brzucha mam 110cm, a miałam 104
 
Magda - super brzuszek :-)
Nanusia - wydaje się wysoko, ale to pewnie przez bluzkę - która daje takie wrażenie.
Mi dzisiaj też koleżanka, którą spotkałam w szkole powiedziała - 6 miesiąc? Ale ja wiem, że tylko dlatego, że mi brzuszek wyskoczył mocno, ale nagle - jak byłam przed wakacjami w szkole to nikt się nie zorientował, że jestem w ciąży - więc teraz zdziwienie ;-)
Na wysokości pępka mam 104 cm - a waga - róznie...
rano 62,5 kg
wieczorem 63,5 kg
Straszne - 14,5 kg od moich 48 przed ciazą :szok::szok::szok:

Dziewczyny - wklejajcie zdjęcia - bo już niedługo nie będzie czym się chwalić ;-)
 
reklama
Dziewczyny, wszystkie brzusie piekne!!!! :)))))

U nas +16 na wadze i osiagnieta magiczna liczba 80kg :D Ale nie jest zle, juz mi niewiele zostalo ;) A w pepku sie juz nie mierze, ostatnio bylo 112, ale dawno temu wiec wole sie nie dolowac jeszcze bardziej ;)
 
Do góry