reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak okresu

Dołączył(a)
27 Sierpień 2022
Postów
3
Witam, mam problem dotyczący okresu.
Mianowicie mam regularne okresy i miałam go dostać 25 sierpnia lecz niestety się nie pojawił. Współżyłam z partnerem w sierpniu lecz nie doszło do żadnej wpadki, prezerwatywy były całe, raz robiąc to takzwanym „analem” doszedł we mnie lecz sperma nie dodała do pochwy. Od razu po tym poszłam się ogarnąć. Mam objawy przed okresem typu bol brzucha czy dół pleców. Zawsze przed okresem bola mnie piersi lecz tym razem nic takiego nie ma. Może któraś z was tak miała?
Na sam koniec dodam, ze aktualnie jestem chora na przeziębienie. Bol gardła, katar i kaszel :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
To tylko dwa dni spóźnienia :) nawet upały mogły to spowodować. Przeziębienie też.
Jeśli boisz się ciąży to zrób test, na tym etapie już test będzie wiarygodny.
 
Właśnie te upały myśle tez mogły opóźnić okres, do tego teraz doszło przeziębienie i cały nos zatkany nie wspominając o gardle i kaszlu😉 Mimo wszystko za bardzo się wkręciłam w te dwa dni spóźnienia przez co latam po internecie i czytam przeróżne forum i się dobijam😌
 
Do góry