reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brak nadziei, czy tez tak masz/miałaś?

Gaj2976

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2021
Postów
20
Hej!
Staramy się o maleństwo, owulacja stymulowana, zabieg na polip, cienkie endometrium itd.
Mam wyrzuty sumienia.. staramy się, ale w mojej głowie czuje ze się nie uda.. czy też tak masz/miałaś?
Bycie mama to moje największe marzenie, ale po tym jak ciągle cos wychodzi nie tak.. nie widzę tego.. linczuje się w środku za to.
 
reklama
Działasz coś z tym cienkim endometrium? Bo jak jest za cienkie, to może się nie udać zagnieżdżenie.
 
Dieta oraz zabieg histeroskopi, więc mam nadzieję że po zabiegu endometrium się obudzi [emoji39]

Sam zabieg raczej na to magicznie nie wpłynie, histero to po prostu oglądanie od środka, ewentualnie pobranie próbek do badań. Rozmawiał z Tobą lekarz o ewentualnych lekach na pobudzenie endo?
 
Miałam usuwane polipy. Nic nie wspominał.. twierdzi że 6mm endometrium to minimum minimum, ale jest.
 
Cienkie to endometrium. Według mnie za cienkie na zagnieżdżenie. Mi lekarz tłumaczył że przed owulacja endometrium powinno być między 7-9 mm w czasie owulacji między 9 a 15 mm. Umów się do jakiegoś rozsądnego ginekologa, który Cię poprowadzi bo szkoda Twoich nerwów.
 
A badalas progesteron po owulacji? Polipy często towarzyszą niedoborowi progesteronu a bez tego krucho z utrzymaniem ciąży
 
Ogólnie jestem na progesteronie po owulacji, ale to dopiero 3 cykl, więc zobaczymy jak organizm zareaguje i jak długo będzie przerwy od polipow. Nie wiem czy to ma sens w moim przypadku robić badanie progesteronu w momencie jak go biorę. Robiłam raz progesteron w 3dc i był w normie.
 
Ogólnie jestem na progesteronie po owulacji, ale to dopiero 3 cykl, więc zobaczymy jak organizm zareaguje i jak długo będzie przerwy od polipow. Nie wiem czy to ma sens w moim przypadku robić badanie progesteronu w momencie jak go biorę. Robiłam raz progesteron w 3dc i był w normie.

Jaki progesteron bierzesz? Duphaston na przykład nie wychodzi w badaniu krwi. Zwykle bada się go w szczycie fazy lutealnej, żeby sprawdzić, czy jest ok [emoji39]
 
reklama
Jaki progesteron bierzesz? Duphaston na przykład nie wychodzi w badaniu krwi. Zwykle bada się go w szczycie fazy lutealnej, żeby sprawdzić, czy jest ok [emoji39]
Cyclogest :) biorę w 3 dzień po zastrzyku przez 10 dni, później czekam na @ lub też brak @
 
Do góry