reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiaczki i negatywny test

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2022
Postów
3
Moje cykle wynoszą 24-26 dni. Aktualnie jestem w 37dc i brak miesiączki. Oczywiście zrobione 3 testy, które raczej wykluczają ciążę - co o tym myślicie?
Jakie badania wykonać i ile najdłużej można czekać przed wizytą u lekarza? Aktualnie nie mam możliwości w najbliższym czasie się udać do ginekologa...
 

Załączniki

  • 20220913_083248.jpg
    20220913_083248.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 288
reklama
Moje cykle wynoszą 24-26 dni. Aktualnie jestem w 37dc i brak miesiączki. Oczywiście zrobione 3 testy, które raczej wykluczają ciążę - co o tym myślicie?
Jakie badania wykonać i ile najdłużej można czekać przed wizytą u lekarza? Aktualnie nie mam możliwości w najbliższym czasie się udać do ginekologa...
Beta da ci 100% odpowiedź .
Chociaż ... po tym czasie raczej i tak wskaże brak ciąży.

Ja mam regulatne cykle 27/28 dni , a raz okres spóźnił mi się o 2 tygodnie.
 
11 dni spoznienia to juz sporo. Najlepiej isc do ginekologa w najblizszym czasie, bo powodow spoznienia moze byc wiele, np. torbiel jajnika.
 
Do góry