reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak bólu piersi

Angelika2497

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2024
Postów
50
Jestem w 4 tyg ciazy i kompletnie nie bola mnie piersi. Są miękkie.
Też tak miałyście? Mam się martwić?
Poza tym brak objawow
 
reklama
To Twój 3 temat w jednej chwili. Spokojnej, nie masz żadnego wpływu na dalszy przebieg, przestań się nakręcać. Bo tym robisz sobie mega krzywdę😔 spokojnie, dbaj o siebie i tyle. Zaufaj, że będzie ok. Trzymam kciuki i powodzenia
 
Jestem w 4 tyg ciazy i kompletnie nie bola mnie piersi. Są miękkie.
Też tak miałyście? Mam się martwić?
Poza tym brak objawow
4 tydzień to jeszcze wcześnie 🤗 jeszcze zatęsknisz za brakiem bólu! Nie ma co się martwić. Mnie zaczęły bolec koło 4 miesiąca później do 8 nic i znowu straszny ból miałam.
 
Mnie bolały 3-4tc, a potem przestały. Dziś zaczęłam 14 tydzień i wszystko jest dobrze. Dalej nie bolą i są miękkie.
 
Do góry