reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Nanusia - wczoraj, czy dzisiaj czytałam, że takie upławy to typowy objaw przedporodowy..Że na 2-3 tygodnie przed porodem mogą być bardziej płynne, że będzie ich więcej..Więc to raczej normalne, bo ja zauważyłam u siebie to samo:-( Czasami mam wrażenie, że mi tam coś "chlupie"...

No właśnie, ja mam tak,że po wstaniu z wyrka rano powinnam od razu lecieć założyć wkładkę, bo leci niemiłosiernie.:)
 
reklama
Karola super, że wszystko jest w porządku i już jesteś w domku :tak:
Anisen mam tak samo z kręgosłupem, a jeszcze teraz T. ma drugą zmianę i muszę sama dzieciaki na górę do spania nosić :sorry2: A jak się położę przy nich na podłodze to przez ten kręgosłup i ogólnie niezdarność podnieść się później nie mogę :-D
 
czesc dziewczyny!
widze, ze obyte ze wszelkimi bolaczkami jestescie, wiec chcialam Was zapytac, czy macie jakies sprawdzone metody na bol krzyza, dopadl mnie pare dni temu i ledwie sie przejsc po mieszkaniu moge, strasznie ciezko jest mi sie wyprostowac. Nie wiem czy mozna na to zaradzic, czy nic tylko przeczekac
 
karola całe szczęście wszystko w porządku, tak myślałm ze zostawili Cię w szpitalu na obserwacji

a mnie w ciągu dnia niby nic nie bolało, ale też ledwo człapię ehhh.....
 
Witam,
A czy któraś z Was cierpi na bezsennośc,bo ja od 2 tygodni spac nie mogę w nocy prawie wcale.Kładę się 5-6 nad ranem wstaję około 11-12.Potem jakoś jeszcze w dzień prze śpie się z godzinkę i tak wkoło.Już zaczyna mnie to nocne siedzenie męczyc i denerwuję się ze coś nie tak.
 
Joanna
ja mam tak samo, w nocy nie mogę zasnąć, męcze sie niemiłosiernie, wszystko boli wszystko przeszkadza. A potem zasypiam właśnie koło 5-6 jak zaraz budzik ma dzwonić. i najczęsciej jak męża do pracy wyprawie ide dalej do łóżka i śpie do 10-11 i wtedy mi się super śpi.
 
friggia1985 - mam to samo...i do tego pachwiny. Smaruje sobie na wieczór plecy vickiem i pomaga, ale na dzien nie mam pomysłu...Trzeba chyba przetrzymać :/
 
mnie sie nawet lekarka pytała czy juz cierpię na bezsenność, bo ponoć na końcówce to normalne i wiekszość dziewczyn tak ma, ale u mnie jest na odwrót i teraz śpię jak smok...całe szczęście, bo chociaż sie teraz wyśpię...
 
reklama
Mi na kregoslup pomaga cieply oklad z woreczka z pestkami czeresni. Polozna w szkole rodzenia nam powiedziala ze to bardzo dobrze dziala na bole kregoslupa rowniez podczas porodu wiec sobie taka poduszeczke wypchana pestkami czeresni kupilam i faktycznie czyni cuda :-)
 
Do góry