reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dzieki dziewczyny :* Dostalam nospe ale nie pomaga na twardnienia. Na KTG nie ma skurczy. Ponoc za 2 dni mam wyjsc jak będzie wszystko ok...
Będzie dobrze, trzymam kciuki. Widzisz jakbyśmy miały do siebie bliżej to byśmy razem spędziły szpitalną wigilię [emoji6]
Mnie wykańcza teściowa, staram się nie denerwować ani nie robić zadymy przed światami ale już ostatnimi siłami się powstrzymuje żeby jej nie opierdzielić... Wczoraj o 9 przyjęli mnie na oddział a ona wieczorem dzwoniła około 17 i pytała czy na wigilię mnie wypiszą [emoji21][emoji21][emoji21] dziś też czy dostanę przepustkę... no ludzie ile można
 
reklama
Ja leżąc w szpitalu miałam brzuch jak kamień przeplakalam pół nocy A na ktg nic... szyjka 41 mm i myślę że to dlatego mój lekarz stwierdził że taka moja fizjologia ciazy ;( najchętniej badalabym szyjke co parę dni ;) A pompę z magnezem najlepiej gdybym miała pod ręką ;D
 
Mnie niby nie zarejestrowalo skurczy. Jestem wkurzona bo biore na wieczór acard, duphaston, i 200mg luteiny. Zgłaszam to lekarce a ona mi na to ze jak nie wezmę acardu to nic się nie stanie duphastonu tez nie dostanę tylko luteine. Agrr jutro m przywiezie mi leki ALE jak to jest mozliwe ze w jednym z lepszych oddziałów patologii ciąży nie ma podstawowych leków...
 
Mnie niby nie zarejestrowalo skurczy. Jestem wkurzona bo biore na wieczór acard, duphaston, i 200mg luteiny. Zgłaszam to lekarce a ona mi na to ze jak nie wezmę acardu to nic się nie stanie duphastonu tez nie dostanę tylko luteine. Agrr jutro m przywiezie mi leki ALE jak to jest mozliwe ze w jednym z lepszych oddziałów patologii ciąży nie ma podstawowych leków...
Ale kiepsko że Cię to spotkalo przed świętami :( dziwne że nie mają duphastonu, to przecież całkiem podstawowy lek :/ bierze sie go nawet na wszelki wypadek w zdrowych ciazach.. Oby wszystko bylo dobrze i żeby Cię wypisali na święta .Trzymam kciuki!
 
@Zzzzzz u mnie w szpitalu tez nie bylo duphastonu zapewne dlatego ze jest drogi. Stad dostawalam luteine dopochwowa i zamiasta duphastobu podjezykowa. Dawali mi tez zamaost neoparinu fraxipine (nie wiem jak sie to pisze). Acard mialam swoj.
 
reklama
Ja znow po wizycie na IP....
Nie ogarniam już... mam dosc... 12t5d a ja bylam juz 4x na IP... dzis znow mialam silne bole brzucha, plecow promieniujemace do nog. Nie wiem co bedzie dalej. Na usg wszystko ok. Szyjka dluga... 4.54 - ostatnio tam miala 6.. u mojej gin 5.5 ale ten lekarz mi tlumaczyl, ze ten co mi zmierzył 6 to zmierzyl z czyms tam, a sie powinno mierzyc sam kanal, a roznoca 1cm u lekarki a u niego to nie roznica bo tez mi pokazal ze on trochw blizej konczy mierzenie niz ona.. wiec tak to jest jak mierzy sie na roznym sprzecie albo nawet na tym samym a lekarze rozni. W kazdym razie wszystko super... zwiekszyli dawke magnezu, i moglam pojechac do domu, na tym etapie i tak nic wiecej nie zrobia... dostalam zastrzyk...
Prowadzilam tryb pol lezacy, teraz jiz chyba musze zaczac w 90%lezacy... dobrze sie zaczyna...
:(
@Zzzzzz jakos moja historia mi Twoja przypomina... ty tez jakos tak szybko zaczęłaś odczuwać te dolegliwosci bólowe i bylas w szpitalu no nie? Mam nadzieje ze większą dawka magnezu i wiekszy odpoczynek mi pomoze. Trzymaj sie :*
 
Do góry