reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Wiewióreczka87 super że działasz ;) w naszej sytuacji warto wiedzieć gdzie najblizej znajduje się szpital z 3 stopniem referencyjnosci.
@Paula_12345 na mnie dziala Pren alen (syrop dla kobiet w ciąży) 3xdziennie i tantum verde do psikania i plukania (na gardło).
@Audia20 u mnie zależy od tego jak bardzo chce mi się sikać bywa ze boli jak mam pełny pecherz

Słuchajcie co wczoraj zrobilam...
Koło 20 aplikowalam luteine i wyczulam kurcze coś jak mięso. Strasznie się wystraszyłam i zaalarmowalam męża że wypadla mi pępowina. Ze bylam spanikowana nie myslalam w co się ubrac i w konsekwencji zalozylam koronkowe stringi, leginsy i pojechaliś natychmiast na IP. Maz nie pamiętał czy zamknal drzwi.
Wpadam na patologię ciaz ledwo oddycham i mówię że wyczułam pepowine. Polozna zaalarmowala cały oddzial zlecialo sie 2 ginekopogow w mig. Nawet sie nie rejestrowalam od razu na fotel.
Zbadali mnie i okazalo sie ze wswszystko ok -.- kamien z serca. Dalej cos tam czuję ze jest cos dziwnego ale juz sie odzywam bo mi glupio. Lekarz na szczęście bardzo mily i tez widac zestresowany byl przed badaniem. Ogromnie mi głupio ale z 2 strony mysle ze kazda kobieta gdy wyczuje cos niepokojącego to zareaguje. W ogóle ciaza po poronieniach jest bardzo trudna czuje ze wariuje momentami.
@Zzzzzz ja cos jakis czas (nie za kazdym razem) tez czuje jakby mieso tam... nie wiem co to jest ale glupio mi az gin pytac, bo w sumie bada mnie i jest ok. A to jest nisko , raczej jakby na samym przodzie pochwy... moze tam jest sobie miesko...
A zostawili Cię w szpitalu? Lekarz mowil, co moglas wyczuć?
 
reklama
Ja tez wlasnie tak mam na pocztaku pochwy. Taka kosystencja jakby mozg. Faldki miekkie. Moral taki: nie wpychac paluszkow przy luteinie tylko aplikatorem. Ja juz tam palcow nie pcham brzuch duzy rece za krotkie a do tego boje sie przeniesc jakas bakterie.
 
Hej dziewczyny! Dołączam do forum. Mam na imię Iza i od 4 tyg jestem leżącą. moje problemy zaczęły się w 17tc. Wizyta u lekarza i wyrok 14mm szyjka macicy i rozwarcie wewn. w kształcie lejka. następnego dnia szpital na 5 dni z zamiarem zalozenia szwu Macdonalda, niestety szpital nie miał warunków klinicznych, więc nie zrobili mi podszycia. Po wypisie na drugi dzień kolejny szpital w innym mieście, badania: szyjka skrócona do 10mm i decyzja o szwie. Od 6grudnia jestem posiadaczką szwu okrężnego z nakazem leżenia, wstawać mogę tylko do wc. Termin mam na 5 kwietnia, lekarz prowadzący mówi, że jak doleze do 30 tc to będzie super, jestem przerażona, ale jestem coraz bardziej zawzieta i mam nadzieje, że dotrwam do 34tc, czego i wam zycze pozdr
 
@izaiv1985 witaj. Masz podobna sytuacje jak ja. Tylko mnie zeszyli od razu w trybie pilnym. Tez mialam 14 mm szyjke i wewn. Rozwarcie. Dziekuje Bogu za lekarza ktory stanal na wysokosci zadania i podjal sie ryzyka zszycia mnie bez posiewu i czekania. Bedzie dobrze ja szew mam od 26 października wiec juz prawie miesiąc.
 
reklama
Do góry