reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
no i mamy nowe leki :-:)-:)-(

inaczej nie da rady brzuchol :-(twardy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

M jak będzie wracał z pracy podjedzie do gina po recepte ja ju,z przez tel sie dowiedziałam co i jak i już się boje:zawstydzona/y:

objawy przy stosowaniu są okropne zmiany nastroju uczucie zimna gorąca wypieki na twarzy i spadek ciśnienia a przy moim 80/40 to ja bede juz chyba nieprzytomna ale co tam:zawstydzona/y:
 
Witam, dostałam dzisiaj bóli w krzyżu i w dole brzucha w okolicach pachwin- uczucie jakbym miała dostać okres. Zastanawiam sie czy to normalne czy powinnam się bać?
 
hmm...radzila bym sie skonsultowac ze swoim gin i to jak najszybciej!!!!....to mogą byc skurcze przepowiadajace...... a z drugiej strony moze to nic strasznego....:szok:
 
radzilabym wizyte szybka lub telefon do swojego lekarza,albo poprostu wizyta w szpitalu ...tam tez zbadaja na izbie przyjec <wiem bo tak zrobilam>
 
rybka a jakie leki dostalas? Nic sie nie martw najwazniejsze zeby dzidzia mogla sie zdrowo w brzuszku rozwijac i zeby nie zachcialo jej sie wyjsc za szybko:tak: ja zawsze myslalam ze w ciazy to do ostatnich tygodni mozna chodzic, ze tylko brzuch rosnie i koniec a tu prosze nawet sie nie spodziewalam ze jest tyle roznych dolegliwosci ciazowych;-) i tez juz od dluzszego czasu musze lezec i troche mnie juz to nudzi ale niedlugo jak urodze to pewnie bede za tym bezczynnym lezeniem tesknic;-)
 
ja tez mialam takie bole, a bol pachwin promieniowal mi az na uda. Skonsultowalam sie z lekarzem i powiedzial ze tego typu bole sa normalne. Ale napewno najbezpieczniej bedzie jak Cie zbada lekarz bo nigdy nie wiadomo co tam sie dzieje.
 
reklama
od początku ciąży biorę duphaston teraz luteine acard clexan no-spe forte magnez i od wczoraj reklanium a od dziś cordafen

ja leżę już od 30 czerwca:tak::tak::tak: czyli od 5 tygodnia ciąży
 
Do góry