reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej dziewczyny, chwilę już Was podczytuję. Jestem obecnie w 34tc i mam miękką szyjkę 3cm. Ostatnio bardzo nasiliły mi się twardnienia. Czy Wy przy skracających się szyjkach miałyście twardnienia i jakieś bóle brzucha?
 
reklama
Hej dziewczyny, chwilę już Was podczytuję. Jestem obecnie w 34tc i mam miękką szyjkę która się skraca, w czwartek miałam 3cm. Ostatnio bardzo nasiliły mi się twardnienia. Czy Wy przy skracających się szyjkach miałyście twardnienia i jakieś bóle brzucha?
 
Twardnienia? A to coś innego niż skurcze i twardnienia w dole brzucha które mialam do tej pory ? Ciezko to opisać ale czuje jakbym mi ktoś włożył balon do brzucha i rozpychał, wcześniej tak nie miałam;/
Może poprostu gazy nagromadzone masz. Spróbuj espumisan może coś pomoże. Ja często mam taki wzdety brzuch i do tego ból żołądka właśnie ale jak trochę tzw. „pogazuje „ 😊 to przechodzi
 
Kurcze nie pomogę bo nie miałam takiego uczucia. Nospa nie pomaga? Albo wypróżnianie?
Nospa mi pomogła ale nie chce jej brać sama ;/ a wypróżnienie nie pomaga właśnie a to dokładnie takie uczucie jakbym była pełna ;/ zastanawiam się właśnie czy to nie po covidzie jakies powikłanie;/ I czuje ruchy małego ale słabiej bo ten brzuch taki wzdęty;(
 
Może poprostu gazy nagromadzone masz. Spróbuj espumisan może coś pomoże. Ja często mam taki wzdety brzuch i do tego ból żołądka właśnie ale jak trochę tzw. „pogazuje „

Może poprostu gazy nagromadzone masz. Spróbuj espumisan może coś pomoże. Ja często mam taki wzdety brzuch i do tego ból żołądka właśnie ale jak trochę tzw. „pogazuje „ 😊 to przechodzi
W takim razie muszę męża wysłać do apteki bo nie mam espumisanu . Ale najdziwniejsze ze jak chodzę to to uczucie znika a jak siedzę lub leze to się pojawia i właśnie ból żołądka łapał mnie w nocy nie w dzień;/
 
Nospa mi pomogła ale nie chce jej brać sama ;/ a wypróżnienie nie pomaga właśnie a to dokładnie takie uczucie jakbym była pełna ;/ zastanawiam się właśnie czy to nie po covidzie jakies powikłanie;/ I czuje ruchy małego ale słabiej bo ten brzuch taki wzdęty;(
Ja też mam podobne odczucia, wydaje mi się ze to właśnie wzdęcia, gazy.
 
W takim razie muszę męża wysłać do apteki bo nie mam espumisanu . Ale najdziwniejsze ze jak chodzę to to uczucie znika a jak siedzę lub leze to się pojawia i właśnie ból żołądka łapał mnie w nocy nie w dzień;/
Mnie wieczorami i cały brzuch obolały mam przy tym , każdy ruch mnie boli . Wczoraj taki miałam brzuch i skurcze żołądka a dzisiaj trochę lepiej jest choć i tak czuje się taka pełna
 
Hej dziewczyny, chwilę już Was podczytuję. Jestem obecnie w 34tc i mam miękką szyjkę która się skraca, w czwartek miałam 3cm. Ostatnio bardzo nasiliły mi się twardnienia. Czy Wy przy skracających się szyjkach miałyście twardnienia i jakieś bóle brzucha?
Ja mam twardnienia od 21 tc i założony szew , a obecnie 37 + 4 tc i nadal twardnienia . Od założenia szwu szyjka skróciła mi się 5 mm
 
Mnie wieczorami i cały brzuch obolały mam przy tym , każdy ruch mnie boli . Wczoraj taki miałam brzuch i skurcze żołądka a dzisiaj trochę lepiej jest choć i tak czuje się taka pełna
W takim razie czekam do wizyty chyba że zrobi się to nie do zniesienia to będę dzwoniła do lekarza. Uspokoiłaś mnie trochę 🙂😘 dziękuję.
 
reklama
Hej dziewczyny, chwilę już Was podczytuję. Jestem obecnie w 34tc i mam miękką szyjkę która się skraca, w czwartek miałam 3cm. Ostatnio bardzo nasiliły mi się twardnienia. Czy Wy przy skracających się szyjkach miałyście twardnienia i jakieś bóle brzucha?
To naprawdę bardzo dobry wynik jak na 34 TC :D
 
Do góry