reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@natalia91k a Miałaś jakieś objawy tego uwypuklajacego się pęcherza? Bo ja od paru dni mam wrażenie jak bym te ruchy poza brzuchem czula jeszcze w pochwie, z tydzień temu czułam je w odbycie za przeproszeniem teraz się „przeniosły”:oops: po tylu h leżenia jak wstanę to czuje jakby mnie brzuch ciągnął w dol ... jakbym wór kamieni miała w brzuchu 8-)
 
@natalia91k a Miałaś jakieś objawy tego uwypuklajacego się pęcherza? Bo ja od paru dni mam wrażenie jak bym te ruchy poza brzuchem czula jeszcze w pochwie, z tydzień temu czułam je w odbycie za przeproszeniem teraz się „przeniosły”:oops: po tylu h leżenia jak wstanę to czuje jakby mnie brzuch ciągnął w dol ... jakbym wór kamieni miała w brzuchu 8-)
Miałam podobne odczucia... nie pamiętam dokładnie... koło 25tc mniej więcej, jak mały ułożył mi się tragicznie nisko, trwało to kilka dni aż sobie poszedł w górę :p
 
Supeeeeer! marzą mi się śledzie!
Nie rozwazalam czy śledzie są surowe , bo dla mnie nie są :D ponoć można w ciąży , a że nie jem mięsa , oprócz kilku kabanosow w tej ciąży to staram się jesc ryby w tymsledzie , bo ponoć zdrowe.
Zazwyczaj kupuje matjasy i sama robię , żeby były bez cukru itp. Robię w occie albo w śmietanie/jogurcie itp. Czasem kupię gotowe , ale to rzadko.
 
@olaa90 nie panikuj, czasem takie odczucia są normalne, tym bardziej jak wcześniej czułaś w odbycie :)
@Magdalenams niezły interes :) u mnie nie ma - może stacjonarnie coś jeszcze bę∂zie, chociaż akurat na to nie liczę - mieszkam prawie w centrum Krakowa, to już na pewno poszło, co było.
 
reklama
@Ika88 Ci nasi mali mężczyźni nie maja dla nas litości... :p
U mnie Amelka jest mega nisko.od soboty mam wrażenie, że czuje ja w pochwie. A usg widziałam, że rękę trzyma sobie koło szyjki/szwu więc wali mi równo w pęcherz i ogólnie nisko odczuwam to jakby w pochwie...jakby miała wypaść... Ale staram się nie panikowac. Podobno tak bywa :) I nic w tym złego. Wkładam.poduchy pod pupe leżę i trochę jest lepiej.
Jak miałam pęcherz z pochwie i poród w toku wtedy w 23tc to uwierz mi , że nic nie czułam. Gdyby nie kilka plamek różowych nawet bym nie pojechała na IP... także no chyba nasze maluchy lubią czasem być nisko A tym bardziej u mnie skoro mam dwa [emoji14]
 
Do góry