reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Oczekujaca123 cieszę się ,ze się wszystko udało ;* musiałam wejść na forum bo myślałam co u Ciebie właśnie. Ja tez mieszkam na 3 pietrze i mało kiedy wychodzę z domu bo wiem, ze szyjka schodów nie lubi i dmucham na zimne.. a ze szyjka u mnie niewiele ponad 3 cm to ehh.
 
reklama
Coś takiego z tym że po prawej stronie patrząc to tak jakby więcej było do ścianki. Nie od razu przy ścianie to moje jest.
 
@Oczekujaca123 cieszę się ,ze się wszystko udało ;* musiałam wejść na forum bo myślałam co u Ciebie właśnie. Ja tez mieszkam na 3 pietrze i mało kiedy wychodzę z domu bo wiem, ze szyjka schodów nie lubi i dmucham na zimne.. a ze szyjka u mnie niewiele ponad 3 cm to ehh.

A który tydzień że tylko 3 cm ?
Ja to w ogóle jak czytam jakieś artykuły to 3-3,5 cm to wcale nie jest źle...
 
@luigi89 Teraz jestem w 22+4. Ale na polowkowym w 19+4 tez była taka długość porównywalna. Problem w tym,ze nie jestem w stanie na razie stwierdzić czy się skraca czy taka długość mam od początku bo na połówkowych badał inny gin, pare dni temu badał mnie mój gin (zmieniłam go z innego, który nie badał od początku szyjki)... Widzę po usg, ze inaczej jest zmierzone. Wg mojego prowadzącego to jest dobra długość i nic się nie dzieje złego.. ale mam twardnienia brzucha, macice dwurożna i jestem po 2 lyzeczkowaniach i nie do końca mnie to uspokaja. Nawet już nie chce patrzeć na żadne zdjęcia usg, porównywać bo mnie od razu mdli... raz na jakiś czas podczytuje forum ale niewiele się udzielam bo moja psychika jest w ruinie totalnej, od samego początku problemy... a Ty? Który tydzień i jak szyjka?
 
Rozumiem. Przykro mi.
Ja mam 3,5 cm 24 tydzień. Z tym że mojej długości nie badał od początku tylko stwierdzal że jest twarda. Tydzień temu miałam brązowe plamienie i zrobiła się miękka i wtedy stwierdził 3,5 cm. I założył krążek.
 
reklama
@luigi89 ja mam kilka koleżanek z problemem z szyjka i one nie maja żadnych objawów. Jakaś plaga na te szyjki. Ja mam od początku różne dolegliwosci ale już ciężko stwierdzić czy tak jest rzeczywiście, czy to moja psychika :)
 
Do góry