reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja mam ujscie U. W jednym szpitalu nikt nie widzial.problemu. tak bywa i juz. Pyyam czy to rozwarcie mowia ze nie..pojechalam do.profesora 3sekundy sonda w pochwie on mowi ujscie wew szyjki U konieczny szew... takze co lekarz.. co doswiadczenie.. co szpital.. to inna teoria. Co nie zmienia faktu ze i moja gin i profesor uwazali ze to nie jest normalne bo moze wpasc tam pecherz i szyjka bedzie sie dalej rozwierac..
Czyli szew może sobie sobie z tym poradzić? Oby pessar też...
 
reklama
Ja mam długie włosy i myłam tylko raz w tygodniu tylko szamponem na szybko. Teraz staram się częściej bo boję się z brudnymi do szpitala trafić ( wiem, że to głupie bo m. się ze mnie śmieje jak mu mówię)[/QUOTE

Ja niestety muszę wysuszyć bo zaraz bym była chora bez wysuszenia.
Poproszę męża w weekend, zobaczymy jak nam wyjdzie suszenie na leżąco w łóżku. Najwyżej będę myła na wyjścia do lekarza i na badania a w domu to smalec może być nie no jakoś opanujemy weekendowe mycie i suszenie. Ja tam też tylko szampon bez zbędnych masek i odżywek. Byle jak najszybciej. Mój gin mówił że mam polegiwać tylko ten tydzień po złożeniu krążka mam szczególnie leżeć. Nie ma być tak że leżę pod kocem po pachy i kto przejdzie pod oknem to już myślę że mąż wraca do domu. A to dopiero np 8:00 rano hehe
 

Ja też mam krótkie dosyć takze umycie chwila moment.
Tak jak pisałam wyżej. Gin mi kazał polegiwać tylko tydzień po krążku tak leżeć na całego. Nie ma być tak że leżę pod kołdrą i kto mi przejdzie pod oknem to myślę że mąż już wraca z pracy hehe
 
Czy są tu mamy, które w poprzedniej ciąży/ciążach zmagały się upośledzoną szyjką czy macicą? Co sprawiło, że jednak zdecydowałyście się na kolejne dziecko? To moje pierwsze i po tych przejściach, stresie na maxa wątpię, że zaryzykuję kolejne :(
 
No właśnie mam ujście wewnętrzne U przez większość ciąży, gdyby doktorka nie pisała tego w standardowym raporcie nawet bym o tym nie wiedziała, zawsze mówi, że wszystko jest ok, pozamykane i już. Pytam, czy się robi rozwarcie - nie. Matko, będę teraz miała kolejny powód do histerii...
Jeśli masz literę U, to jest to rozwarcie wewnętrzne. Ja wg lekarzy mam Y, V lub U.
 
reklama
Do góry