reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Oczekujaca123 współczuję Ci. Mnie polozylo właśnie w 12tc a w 14 juz mialam pessar :/ bole od początku :( i to przy ciąży pojedynczej a mnogiej sobie nie wyobrażam ://
Leżę z kobietą ktora ma skurcze porodowe i 34tc.
 
Oo @Zzzzzz czyli obie mamy taki dlugi i wczesny staz lezenia. Widze ze Ty tez juz w 1 tr odczuwlas brzuch. Masakra mi zaden lekarz nie wierzyl ze w 1 tr juz stawia mi sie brzuch. Ja marudzilam a oni nic na to. Dopiero jak zmiekla szyjka w 13 tc to uwierzyli.
 
Ja sie boje ze u mnie nie wyczuja miekkkiej szyjki bo jestem gruba...
Wyczuja. Jak jest miekka szyjka to palce w nia wchodza. Wiec tusza ciala nic tutaj do tego nie ma. Pros o zalozenie passeru albo szwu jak masz jeszcze dluga szyjke to może nie będziesz musiala lezec. U mnie zwlekali az się doigrali i juz w trybie ratunkowym a mogli zalozyc jak szyjka miala 3.8 cm tylko jak to mówią nie ma wskazan.
 
reklama
Wyczuja. Jak jest miekka szyjka to palce w nia wchodza. Wiec tusza ciala nic tutaj do tego nie ma. Pros o zalozenie passeru albo szwu jak masz jeszcze dluga szyjke to może nie będziesz musiala lezec. U mnie zwlekali az się doigrali i juz w trybie ratunkowym a mogli zalozyc jak szyjka miala 3.8 cm tylko jak to mówią nie ma wskazan.
10 go stycznia mam wizyte u profesora z Bytomia i moje lekarka mowi ze on zalozy. Wiec czekam... mam nadzieje ze nie bedzie marudzil tylko zalozy i juz.
 
Do góry