reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kochana AgaBabajaga, dobrze że jeszcze troszke w domku pobedziesz, pozniej będziesz pod kontrolą lekarzy. Ja spodziewam się podobnego scenariusza więc głowa do góry. Jesteśmy z tym razem. Bedziemy się wspierać chociażby ze szpitala i wszystko będzie dobrze. Damy radę!
 
reklama
Wiec ja mam tak cały czas, odkąd Młody jest główka w dol, teraz w 36 tyg jest to b. bolesne, ale nic sie z szyjka nie działo, jak mialam takie odczucia. Teraz to jestem tak okopana, ze na bank sie skrocila, ale teraz już moze...

@AgaBabajaga dobrze, ze masz kompetentnego lekarza i ustalił dokładny plan postępowania. Ze sterydami, to wiedziałam, dlatego u nas podaje sie je w trybie ambulatoryjnym i najczęściej wlasnie 28-30 tc. W razie potrzeby u nas powtarzają, leżałam z laska z wyciekiem wód i jej podawali raz w 26, a raz w 29, jak trafiła drugi raz do szpitala. Jesteś troszkę spokojniejsza? Lekarz wydaje sue konkretny po Twoim opisie ;)


W zeszły pt.synuś był wciąż ułożony poprzecznie. Lekarz w szpitalu w sob.powiedział nam to samo, że ewentualnie zostana przyjęta na oddział na patologie i sterydy dostanę.

A Ty Agulaa długo leżałas/ysz?
 
W zeszły pt.synuś był wciąż ułożony poprzecznie. Lekarz w szpitalu w sob.powiedział nam to samo, że ewentualnie zostana przyjęta na oddział na patologie i sterydy dostanę.

A Ty Agulaa długo leżałas/ysz?

Leze od 26 tyg, dzis mam 35.4, równo 70 dni dzis, w pt mam wizytę i perspektywę wstania, ale zobaczymy. Nie mam szwu, pessara, tylko leki. A takie dziwne odczucia w pochwie / szyjce mam po tym, jak zaaplikuje luteine. Nie wiem czy to moze mieć zwiazek, taka luźna obserwacja...
 
Mnie czasami boli jakby mi ktoś pochwę okopał albo ściskał imadlem, ale to mija po chwili tyle, że jest mocno nieprzyjemne .
@agulaa1 gonię Cię i Ci zazdroszczę marze juz o 35 tygodniu ale jeszcze tylko 3!
@AgaBabajaga no to dobre wieści. Wierzę, że będzie wszystko ok. Ja czekam do piątku na wizytę i zobaczymy jak tam ta moja zwariowana szyjka ☺

A dzisiaj przeczytałam ten artykuł mamyginekolog o leżeniu i jakoś mi się lepiej zrobiło. Aż chatę ogarnęłam i nawet chciałam wyjść na chwilę na ogród ale po 16 taki mnie sen dopadł, że ledwo wstałam. Jednak ciało nie kłamie ale na prawdę to co nosimy w głowach przekłada się na wszystko.
 
Agula, on powiedział ze można drugi raz podać ale nie ma udowodnionego działania za drugim razem. Po prostu za pierwszym działają, za drugim nie wiadomo. Lekarz jest naprawdę ok. Nie mogę powiedzieć żeby mnie uspokoił bo to jest naprawdę niebezpieczna sytuacja ale nie zdenerwował mnie jakos bardziej na pewno. No i jest jakus plan, a to ważne.
 
Marcysia, a ty o której masz jutro wizytę ? Będę trzymała kciuki mocno za ciebie :)Zapytaj swojego gina o te sterydy, ciekawe czy powie to co mój. Mój powiedział, ze chciałby mi je podać dopiero bliżej 30 Tc. I ze chciałby żebym dotrzymała chociaż do 32 tyg. To jeszcze aż 7 tygodni:(
 
reklama
Do góry